Transformers: Poslední rytíř (2017)

Jakou legendu asi mistr Hollý úd Michael Bay a jeho trans-roboti znásilní příště... Zhruba 3/4 filmu se mi chtělo zvracet. Jedna hvězda za anglickou prdelku a za sira Anthonyho, kterýmu to snad dali jako veřejně prospěšný práce, protože jinak nechápu, co tam dělal. Celý je to jenom hodně drahá a úplně zbytečná kravina pro čínské náctileté. Sorry, tenhle popcorn nežeru.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Větší slátaninu už jsem dlouho neviděl. Líbivá hudba, nulové vysvětlení motivace postav (jenom Michelle to na sebe všem vykecala, aby se neřeklo), zbytečné digitální orgie a totální recyklace všeho již viděného. Avatar, Pán prstenu, Narnie... A jeden ten lítající nesmysl se jménem Conan už byl fakt moc i na mě. Jednička byla celkem fajn, tohle je pro myslícího tvora utrpení.

Nezlomný (2014)

Velmi silný námět, který by se v rukách kteréhokoli kvalitního režiséra dneška dal přetavit ve filmovou legendu typu Most přes řeku Kwai, nebo Motýlek. Jenže ho dostala do ruky Angelina... A je z toho nevýrazný průměr, který z vás vyšumí ještě dřív, než skončí titulky. Věčná škoda.

Jako letní sníh (2021)

Na české poměry velice solidní doku-drama. A Igor Bareš jako Rembrandt mile překvapil.

Cirkus v cirkuse (1975)

Umění ve službách režimu. Potřebujeme, aby lidi pili mléko? Parta hic! Potřebujeme ukázat úžasné socialistické zemědělství? Tři chlapi na cestách! Chceme lidi nahnat do cirkusu? Ale beze všeho... Hnus.

KDO JINÉMU JÁMU Rudolf Slánský (2020) (TV film)

Je dobře, že tu Slánský a spol. nejsou zobrazeni jako oběti, protože když si uvědomíte, čeho byli součástí (a spousta z nich jednou z hlavních), tak si za to prostě lepší konec ani nezasloužili. Dokument povinně pouštět ve školách!

Herbář (2013) (pořad)

Ale jo... Teda nevím, jak dřív s Rybovou, to jsem neviděl, ale samotná Winterová je i celkem vtipná a koukatelná (MILF?). A navíc se nebojí umastit pusu od flákoty a to je v dnešní divné době velké plus.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Proč?