Zažít Woodstock (2009)

Miestami svetlé momenty striedajú tie žiaľ až priveľmi nudné. Z Woodstockovskej tématiky sa dalo vyťažiť rozhodne viac. Výsledok je trochu nemastý neslaný snímok o ére, ktorá vládla v Amerike v 60. rokoch.

Věc: Počátek (2011)

Podľa mňa podpriemerný snímok ktorý pôvodnému filmu nesiaha ani po členky. Slabá atmosféra a až prehnane veľká snaha o akciu.

Přestřelka (1971)

Mierne nadpriemerný western s mužom v čiernom. Rozhodne by som doporučil skôr pôvodné znenie.

Otis (2008)

Sympatická blbosť, ktorá nevyžaduje premýšľanie nad tým ako a prečo postavy konajú tak ako konajú.

Mládí v trapu (2003)

Will Ferrell bol proste vynikajúci. Príjemná komédia s príjemným humorom.

Ali (2001)

Vynikajúci film s presvedčivým Wiilom Smithom. Pri záverečnom súboji mi naskočili zimomriavky a tak to má byť!

Zkažená úča (2011)

Hrozný film s prestarnutou a absolutne antisexi Cameron Diaz v hlavnej úlohe. Film ma naozaj ničím neprekvapil a skôr som sa nudil ako zabával.

Juno (2007)

Minus jedna hviezdička za nepochopitelne obsadenie Jennifer Garner. Jej roli som veril azda najmenej. Inak je Juno veľmi netradičný film, ktorý si vás ľahko získa.

Karate Kid (2010)

Starý Karate Kid sám o sebe žiadnym úžasným hitom nie je. Ani nový sa o to nesnaží. Ide však o príjemné prekvapenie so sympatickým Jackiem Chanom, a prekvapujúcim Jaddenom Smithom. Efekté súboje a krásne prostredie starej Číny vás dostanú.

Já, padouch (2010)

V porovnaní s Megamind pôsobí detinsky a chabo. Navyše animácie sú o triedu nižšie. Pre deti do 12 rokov to ujde, ale to rozhodne nestačí.