Bratři (2009)

V každom smere podarený film, ktorý má možno len jednu, zato zásadnú chybu. Je totiž až veľmi ľahko predvídateľný.

Kontakt (1997)

Skvelé sci-fi, ale príde mi, že kratšia minutáž by nebola na škodu. Jodie Foster v hlavnej úlohe je výborná.

Bez servítky (2009) (pořad)

Slovenská verzia Prostřeno je o niekoľko tried horšia ako pôvodná relácia. Veľmi slabé...

Antikrist (2009)

Ambiciózny pokus o kvalitný psychologický horor. Na môj vkus tomu čosi chýba a verím, že časom si spomeniem iba na sexuálne scény ako na niečo konštruktívnejšie.

Smrt přichází v bílém (2003)

Béčkový horor miestami pripomínajúci čiernu komédiu, avšak dostatočne strašidelný aby zaujal.

Odpočítávání (2010)

Surový zato dychvyrážajúci thriler. Skvelé herecké výkony a otázka, čoho sú ľudia schopní pre záchranu miliónov ľudí. Keď Samuel L. Jackson prehlásil "Priveďte deti" tak som naozaj nedýchal.

Smrtící epidemie (1995)

Na celé 4* to nie je, skôr tak medzi 3 a 4. Hviezdne obsadený film o biologickej katastrofe. Každopádne má čím zaujať.

Na doraz (2010)

Todd Phillips opäť nesklamal a natočil skvelú road movie o dvoch úplne odlišných chlapíkoch. O trochu slabšie ako jeho prvá komédia tohoto typu (Road trip).

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Ako celok je Scary Movie jedna veľká hlúposť, no jednotlivé scény sú miestami skvelé. Samozrejme ako sme zvyknutí od tvorcov, ani prvý diel série sa nevyhol trápnym scénkam, ale tu je tomu tak ešte v akceptovatelnej miere.

Pláž 33 (2012) (pořad) odpad!

Hrozný námet v kombinácii s cholerickými účastníkmi, to nemôže skončiť inak ako jednou veľkou katastrofou. Ibaže slovom katastrofa by to nikto nenazval. V spojení s touto reality show ma napadá množstvo vulgarizmov. Podľa mňa ide o vrchol všetkých hlúpostí nie len na Slovensku, ale úprimne, väčšiu sračku som v živote nevidel ani na zahraničných staniciach. Gratulujem tvorcom, ktorým sa podarilo vytvoriť dokonalú kravinu. Na konkurenciu si však bude musieť ešte chvíľu počkať, pretože takýto kúsok len tak niečím neprekoná ani produkcia tureckých telenoviel.