Invaze zlodějů těl (1978)

Ta atmosféra si jednoznačne zaslúži vyššie hodnotenie.. Posledná pol hodinka je naozaj mizerná a v podstate o ničom. Inak jednoznačne skvelý horor s nahou Brooke Adams.

Nevinní (2011) (seriál) odpad!

Herecké výkony a stokrát opakované zápletky robia z tohoto seriálu dokonalú sračku. A to nie je ani trochu dobré.

Kamarád taky rád (2011)

Film ma v podstate ničím neprekvapil. Už z názvu totiž bolo jasné o čom bude. O výkonoch hlavných aktéroch možno vlastne povedať to isté. No napriek tomu je to film príjemný a mierne nadpriemerný.

Memento (2000)

Výborný film, ktorému však k dokonalosti, úprimne povedané, predsalen čosi chýba. Osobne myslím, že by mu neuškodil rýchleljší spád.

Sexy párty (2002)

Stupidné, vulgárne a so zvláštnym hereckým obsadením na čele s presolárkovanou Tarou Reid. Napriek tomu som sa však príjemne bavil.

Frekvence (2000)

Miestami dychvyrážajúci film s priemerným obsadením. Naozaj milé prekvapenie.

Bastardi (2010)

Pokiaľ budete brať film s rezervou tak sa dobre pobavíte. Každopádne si myslím, že hodnotenie odpad! sa k tomuto filmu vôbec nehodí.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Naozaj silný zážitok. Film je dokonalý príklad Butonovej tvorby. Hoci nepatrím k jeho skalným fanúšikom tak niektoré jeho diela sú naozaj skvelé a Corpse Bride je jedným z tých najlepších (pochopiteľne iba v pôvodnom znení). Skvelý mix temna, humoru a ostatných detailov, vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Hanna (2011)

Naozaj hlúpy scenár. Dojem však vylepšuju herecké výkony a slušná réžia. Navyše hudba naozaj stojí za to.

Môj príbeh (2011) (seriál)

Na takýchto dokumentoch asi ani niet čo kritizovať napriek amatérskemu spracovaniu.