Thrakan

Thrakan

Pan X

okres Ústí nad Labem

• 1.7.2010  15:39

Jako malý bych tomuto seriálu dal okamžitě snad i 10 hvezdiček!!! Nicméně s odstupem času tento seriál neshledávám tak úschvatným... z nostalgie 3*

• 29.6.2010  17:28
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Pohodový a oddechový serál. Doporučuji jako relax po dlouhém dni. PS - v anglickém jazyce (s titulky či bez) je dojem mnohem lepší!

• 17.6.2010  12:23
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

Šílená, nerealistická hovadina! Ale jako dítě jsem toho kudrnatýho frajera a jeho mluvící auto celkem žral. Nicméně s odstupem času to nechápu :-D

• 28.5.2010  22:39
    15 minut (2001)

Jedna hvězda pro Rodena, jedna pro De Nira... bohužel nic víc!

• 7.5.2010  11:20
    Duch (1990)

Tento film má dle mého vše - vyzdvihl bych skvělé herce, dojemný příběh a také praštěnou Whoopi Goldberg. Patricka Swayzeho jsem měl rád (a stále mám), škoda jen že zemřel tak mladý!!! Držel jsem mu palce aby nad tou zákeřnou nemocí vyhrál... Podle mého osobního názoru jeho nejlepší role, lepší než v "Hříšném tanci".

• 6.5.2010  11:24

Opravdu výborná rodinná komedie, kterou každý správný čech zná. Skvělý herci i jejich výkony, krásné prostředí hor!

• 6.5.2010  11:18
    Miss Březen (2009)

Jednoduchý děj, jednoduché postavy a vtipy jakbysmet... ALE i několik opravdu zábavných scének a navíc hodně pěkných, spoře oděných slečen!!! Každopádně se na to dívat dá, ale díru do světa tento film určitě neudělá.

• 5.5.2010  13:29

Svělá záležitost!

• 3.5.2010  12:00

Nic extra jsem nečekal a to se také potvrdilo. Ale jako relax komedie nad kterou se nemusí dlouhe důmat neurazí...

• 3.5.2010  11:58
    District 9 (2009)

Dobrý námět na celkem neohrané téma mě zaujal. Abych se přiznal docela rád bych se dočkal pokračování!

• 2.5.2010  14:56
    Letec (2004)

nudaaaaaaaaa, ale neskutečná!!! a tentokrát ani DiCaprio nepomohl... Po shlédnutí mám nezkrotnou touhu si konzervovat moč v PETkách :-D

• 2.5.2010  14:48

První věta co mi prolítla hlavou po tom co jsem shlédl tento film byla "doprdele co to mělo bejt?". Buď se pomátli všichni, kteří dali tomuto snímku 5* a nebo jsem mimo já! Film by možná seděl nějakému mentálovi z prokletého ostrova, který by ho možná i ocenil. Po té chvále co jsem si o filmu všude mohl přečíst jsem velmi zklamán. Celkové shrnutí by mohlo znít: ZMATENÁ - ZDLOUHAVÁ - NUDA ! Jediné co bych ocenil byla atmosféra, která se opravdu povedla. Další brak, který mě zklamal skoro víc než snímek "Až na krev". Sakra... další 2 hodiny života, které už mi nikdo nevrátí!

• 19.4.2010  13:17

Podle mě to na 5* není, ale film je to skvostnej! Jak tady už někdo psal asi Belmondova nejlepší role. Bissetová bývávala kost :-) Při scéně kdy Bob Saint-Clare mlátí do Ariany berlí jsem doslova uchcával...

• 17.4.2010  19:55

Jen tak tak tento film dosáhne na 4*, abych se přiznal čekal jsem ale mnohem víc! Na Avatar nemá ani omylem! Nutno podotknout, že jsem se během filmu asi 2x přistihl, že nedávám pozor...

• 17.4.2010  12:22
    Co schováváš pod postelí? (TV pořad) (2004)

humus, humus, humus! a to bych humus ještě urazil

• 17.4.2010  11:43
    Kalich lásky s Tilou Tequilou (TV pořad) (2007)

Jasně je to blbost první kategorie, ale docela mě baví koukat na to jak můžou být lidé hloupý a trapní.

• 17.4.2010  11:22
    Moje super úžasné šestnáctiny (TV seriál) (2005)

Viděl jsem jeden díl této kraviny, kde byla nějaká černoška Erin a tak rozmazlenýho parchanta jsem neviděl!!! Ta by potřebovala přes hubu a né Porsche... Tyhle smradi by měli převychovat v ústavu a ne o nich točit seriály jako o nějakých nadlidech.

• 12.4.2010  00:16

KLOBOUK DOLU!!! Super film, který v sobě spojuje vážnou životní situaci a zároveň se i pobavíte. Matthew Perry zahrál skvěle a celkem bez problémů jsem strávil i Lynn Collins, jakožto pro mě neznámou herečku. DOPORUČUJI

• 25.3.2010  18:28

Nejoblíbenější film mého dětství! A jak tady píše golfista, rád se na tento snímek podívám i dnes...

• 25.3.2010  01:36

Dosti přechválený film. De Nira mám hodně rád a taky zahrál pěkně, hlavně ve Vietnamu. Film je bohužel moc dlouhý, chvílema neskutečně nudný! Ačkoliv je tento snímek slavný nemohu dát víc než 2 hvězdy.

• 23.3.2010  22:07

Námět celkem dobrý, ale zbytečně zdlouhavé a film samotný se rozjede až v poslední půlhodině. Ale i přesto skvělý výkon Willa Smitha. 3 hvězdy bez diskuse!

• 22.3.2010  10:29
    Nukleární katastrofa (TV film) (2007)

Tvrdohlavý počítač řídící nukleární elektrárnu kdesi v tramtárii za tropické bouře... doporučuji všem kteří si neváží svého času!

• 19.3.2010  22:00

Nechápu proč má film tak nízké hodnocení. Příběh stárnoucího chlápka, který nechce zůstat sám mě celkem oslovil a při scéně jak sám sedí v tmavé kuchyni a kouří mi... zkrátka jsem cítil s ním. Mimochodem Potměšil zahrál skvěle, ať si říká kdo chce, co chce!

• 17.3.2010  20:22

Celkem průměrná komedie s několika nadprůměrnými momenty. Brenda Fraser zahrál výtečně a obzvláště scéna s hypersensitivním romantikem a pohledem na západ slunce mě opravdu pobavila!!! Mimochodem Liz Hurley je lidově řečeno "fááákt kost!".

• 7.3.2010  11:58

Další film na téma dvou lídí, kteří se zpočátku nenávidí a pak se do sebe navzájem zamilují... nutno říct film velmi předvídatelný, i když u některých pasáží jsem se i upřímně zasmál. Bohužel mě hlavní ženská postava neskutečně iritovala - tupá, naivní, neschopná. Bohužel ani hlavní mužský hrdina s jeho světobornými názory na vztahy mi k srdci nepřirostl. Dle mého pohledu béčkový film bez jiskry.

• 4.3.2010  23:26
    Rec 2 (2009)

Jednu hvězdu dávám za to, že mám rád horory tohoto typu. Po celkem seriózní jedničce mě dvojka velmi zklamala! Zpočátku když speciální jednotka vnikla do domu zombíků mi celkem i šel mráz po zádech a napnutý jsem čekal co bude dál. Bohužel s příchodem církevních řečí a citováním jakýchsi veršů z bible (neco co to bylo) jsem začal uvadat a konečně na závěr mě dostala obří housenka cobi ďábel, který si vlezl do reportérky. Hmm super biologie... A už teď vím, že co nevidět bude REC 3, protože příběh zůstal otevřený a producenti chtějí z úspěchu jedničky vytřískat co nejvíc. Snad jen doufám, že trojka se polepší!!!

• 28.2.2010  23:22
    Avatar (2009)

Jeden známí říká o kdejaké volovině, že "předběhla svou dobu"... tento snímek si ale toto označení zaslouží se vším všudy! Můj zážitek byl navíc umocněný tím, že jsem si na něj zašel do kina ve 3D. Děj si mě naprosto získal a hltal jsem každou vteřinu, cítil jsem s domorodci, kteří byli utlačováni. Skvělé vizuální efekty. Opravdu mohu všem doporučit!

• 28.2.2010  13:32
    Comeback (TV seriál) (2008)

Opravdu nechápu jak se k takovéto hovadině mohl Dejdar propůjčit!

• 28.2.2010  12:54
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Prvních pár sérií celkem ušlo, ale pak se seriál bohužel dost zhoršil.

• 28.2.2010  12:48
    Mistři švindlu (TV seriál) (2006)

Výborná série a jako bonus krásná Jess :-)