Čaroděj ze země Oz (1987) (seriál)

Vzpomínám si jak jsem se na tenhle seriál díval ještě jako dítě. Animace nebyla bůhví jak výjmečná a příběhy taky ne, i tak mě tenhle seriál přirostl k srdci. 60%

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Nic světoborného v tom nehledejte. Policejní dvojice Ford a Harnet pátrají po vrazích rapové skupiny a samozřejmě se to neobejde bez patálií. 50%

Šílenej biják (2004) (TV film)

Zas tak hrozné to nebylo, jak tu většina vypisuje, mě to zaujalo. Agent MJ(Michael Jackson), prase křížené s dinosaurem, Noemova archa, krásné ženy. Já se bavil a s čistým svědomím dávám 3* a 50%

Princ Egyptský (1998)

Méně než průměrný animák bez hlubšího citu, nápadu, horšího kresleného zpracování a s nekvalitní hudební prezentací. 30%

Kristian (1939)

Oldřich Nový v roly Aloise a Kristiana Nováka žije 2 životy, jeden stereotypní se svou manželkou tráví každý večer u domina a druhý jako charistmatický boháč, co navštěvuje bar Orient a užívá si života do sytosti, bohužel mu finance výjdou jen na jeden noblesní večer v měsíci. Výborná československá komedie s nej herci. 85%

Krvavá neděle (2002)

První půlka filmu, ještě než začal pochod a vrcholily jeho přípravy byla slabší, ale postupem času se to hodně zlepšilo a dodalo na dramatičnosti. Nevinní lidé to schytali od britské armády a viníci nebyli nikdy potrestáni. Spravedlnost je bohužel slepá a zločinci dostali ještě vyznamenání od královny, co k tomu dodat... Velice reálně natočený film. 75%

Stalinova éra (2007) (TV film)

Hodně silný dokument o zločinech, co napáchali komunisté (nejenom Stalin). Bohužel se na ně hodně zapomíná a lidi by si to měli připomínat. Pořád jen všichni odsuzujou nacismus, ale rudí napáchali stejně vražd a posílali stejný počet lidí do koncentračních táborů. 75%