Pahorek (1965)

No páni to bylo něco.... Tyranie bachaře a velitele ve vojenském vězení, kde nutili zajatce k výběhu pahorku přejde jednoho dne až ke smrti jednoho z vězňů. Odpovědnost za smrt nese tyran Williams, ale vina mu jde těžko prokázat. 93%

Agent v sukni (2000)

Nebylo to nejhorší, se divím, že tu hází většina lidí odpad. Sem tam to bylo i vtipné, převlek agenta do tlusté babičky byl skvěle provedený a vůbec bych ho nepoznal. 50%

2001: Vesmírná odysea (1968)

Co to bylo??? Nekonečně dlouhé scény, které nic nezobrazovaly, příběh stál taky za nic, jediné pozitivum na filmu byla vynikající hudba, tenhle film už jsi zcela jistě nikdy nepustím a to mě mrzí, protože Kubricka mám rád. 35%

Bílé lži (1998) (TV film)

Pozoruhodný snímek. Mladá studentka si najde nové kamarády(politické aktivisty) a ti jí nabídnou práci psát pro ně články a propagandu. Kateřině se tato práce zalíbí a po sléze povýší a začíná vystupovat v televizních debatách. Po teroristických útocích na synagogu a dalších událostech toho Kateřina začne mít dost a chce odejít, což se zrovna moc nelíbí jejímu příteli a dalším lidem. Dle mě hodně zajímavý film se skvělou hudbou. 80%

Soumrak dne (1993)

James Ivory dokázal vytvořit neskutečnou komorní atmosféru v Anglickém panství. Hopkinsovi role komorníka pana Stevense náramně sedla, komorník, co by autorita a vůdčí osobnost pro personál zvládal svou roli bravůrně a zasvětil své práci celý svůj život, dokonce i volné chvíle. Měl absolutní přehled o každé věci, která kam patří. Ale se vztahama k ženám a vyjádření svých citů k okolí s tím měl problémy. Hodně zajímavá podívaná na kterou se v brzké době určitě ještě jednou kouknu. 90%

Moje levá noha (1989)

Klobouk dolů před Lewisovým vynikajícím hereckým výkonem, příběh byl trošku slabší, ale i tak se mi zalíbil, pro mě 80%

Nebezpečná setkání (2005) (seriál)

Hodně zajímavý dokument, úlítlý chlap, který se snaží dostat, co nejblíž k exotickým zvířatům, a i když se mu nepodaří splnit si svůj cíl, tak si alespoň odnese nové zkušenosti. 80%

Pařba v Bangkoku (2011)

Druhé pokračování bylo o dost slabší než Pařba v Las Vegas. Nejvíc pobavila scénka, kdy se dozví zubař, že spal s ženou, která má mužský úd a udělala se mu do zadku :-D 60%

Muž s kinoaparátem (1929)

Mnoho zajimavých a povedených snímků a záběrů na tehdejší dobu, kdy technika byla teprve v plenkách, ale celkově mě tento němý film zas tolik nenadchl. 60%

TACHO (2010)

Miluju rally, a tak mě tímto filmem manželé Landovi zklamali. Scénář je na hodně nízké úrovni a herecké obsazení nebylo taky zrovna dvakrát dobře vybráno, zejména Landa mě do této role neseděl, hrál to hrozně nepřirozeně a kýčovitě. 40%