Souboj Titánů (1981)

Mnohem lepší film než novodobý Souboj titánů od Louise Leterriera. Mělo to své kouzlo, líbila se mi starobylá atmosféra, kterou už v dnešní době těžko někdo triumfne a dokonce i herecké obsazení bylo lepší. Btw. klobouk dolů před uměleckou tvorbou Krakena, Medúzy a dalších vymyšlených postav. 80%

Soukromí mistrovského díla - Edvard Munch: Výkřik (2001) (epizoda)

Ač jsem myslel, že je to slabé téma a 50 minut je strašně dlouhá doba na shrnutí jednoho světového obrazu, tak musím říct, že jsem se zmýlil. Bylo to hodně naučné a zajímavé. 70%

Billy Elliot (2000)

Film na který jen tak nezapomenu. Mladý Billy to zahrál znamenitě jak po herecké stránce, tak i po taneční. K páté hvězdě v mém hodnocení, ale něco chybělo. 85%

Scooby-Doo: Mexická příšera (2003)

Příjemná podívaná. V animovaném provedení se mě líbily veskrz všechny filmy o Scoobym a jeho partě řešitelů záhad. Tentokrát narazí v Mexiku na spoustu strašidel od chlupaté příšery po příšery z pyramidy a končíce opeřeným ptákem ze kterého se vyklubal robot a poštval proti partě Mystery místní občany. 80%

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Podle mě průměrný filmový snímek, který neohromí ani neurazí, za zmínku stojí snad jen závěrečný monolog otce mladé snoubenky, který byl výborně vymyšlený. 60%

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Průměrná komedie o malém ufounovi jménem Paul, který narazí při autonehodě na Greama a Cliva a vyráží s něma na bláznivou jízdu. 55%

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Hodně zajímavý seriál, který nás zavede do společnosti, kde se "normálové" nikdy nedostanou. 80%

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Po prvním díle dávám 3*. Uvidíme jak se to bude vyvíjet, je možné, že po dalších dílech přehodnotím mé ohodnocení, ale musím uznat, že to bylo zábavné 60% 12.7. měním své hodnocení, dá se na to koukat, akorát mě mrzí, že nemění disciplíny a je to stereotipní podívaná, takže ze 3* na 2*.

Děsnej dupák (2009)

Slabé, slabé, slabé, zlaté díly Scary Movie, kde se na to Děsnej dupák hrabe, 25%

Disaster Movie (2008)

Hrozný film, kde rádoby vtipné scénky jsou akorát hodně nevkusné a nudné, film absolutně bez děju. Dávám jednu hvězdu a to za scénku Alvin a Chipmunkové, která jako jediná pobavila. 11%