Podivní (2010)

Vir, jenž proměňuje lidi ve vraždící mutanty se šíří pomocí vzduchu a zasáhne malé městečko. Šerif se svým kolegou a svou ženou se snaží přežít, a tak se vydávají vstříc nebezpečenstvu. 55%

Kung Fu Panda 2 (2011)

Zdaleka dvojka nedosahovala kvalit jako první díl, a to hlavně, co se týče humoru, děje a zvoleného záporné postavy v podobě páva. Jsem docela zklamán. 65%

Bezhlavý jezdec (2007)

Velice podprůměrný krvák, který mě nezaujal. Špatné herecké výkony a trikové zpracování bylo na hodně nízké úrovni. 20%

Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů (2008)

Panda vypráví pět příběhů o každém členovi zuřivé pětky, jak se dostali ke kung fu. Hodně povedé vyprávění s řadou komických a dobrodružných příběhů. 90%

Strach (1963)

Příjemná československá kriminálka s výborným hereckým obsazením v čele s Rudolfem Hrušinským a Radkem Brzobohatým, kteří vyšetřují vraždu mladého kluka. Překvapil i Ladislav Potměšil, kterého jsem jak mladého kluka nemohl poznat. 65%

Můj soused Totoro (1988)

Nijak zvláště oslňující animovaný příběh z Japonska. Úvodní píseň byla výborná, ale o zbytku filmu se to říct nedá. Nikdy jsem nepřišel těmhle japonským pohádkám na chuť. 60%

Rodinná oslava (1998)

Hodně zajimavý film, děda pořádá oslavu svých šedesátin, kde pozval i své syny a dceru, po letech vypluje na povrch, že je v mládí sexuálně zneužíval, a to díky synovi Christianovi, který se o tom zmíní, ale nikdo mu nevěří, nakonec vše odhalí nalezený dopis od sestry, která k vůli tomu spáchala v minulosti sebevraždu. Pro mě hodně kvalitní drama, které si zaslouží 5*. 90%

Made in Britain (1982) (TV film)

Větší brak s tématem skinheads jsem ještě neviděl a to mám za sebou hodně filmů... Trevor je psychicky labilní mladík s vytetovanou svastikou na čele. Dělá nepořádek, kde se jenom dá a je trošku paradox, že se kamarádí s černochem. Tento film nedává smysl, skín s černochem útočí na pákistánské domy a nadávají na přistěhovalce, že Británie je bílá, alan Clark si nejspíš nenastudoval historii hnutí a věci k tomu patřící. 15%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Čtvrtý díl se hodně povedl, dobrodružství, které provázelo piráty k cestě za věčným pramenem mládí mě hodně bavilo. Třešničkou na dortu byla bitva pirátů proti armádě krvelačných pannen, už teď se těším na další díl. Abych nezapomněl to pralesní prostředí mě fascinovalo. 75%

Železný Schwarzenegger (1977)

Náhlednutí do soukromí soutěže kulturistiky, kde Arnold bojuje o svůj poslední titul, kdo neviděl nezná Arnolda... 90%