Smrtonosná zbraň (1987)

"Ty nechceš dostat invalidní důchod, ty jsi opravdu blázen!" Parádní dvojka poldů v akci. Někdy opravdu lituju toho, že mám raději ty novější filmy a na ty starší dost zapomínám. Je potřeba si doplnit vzdělání. ... Až na dost spatne udělaný dabing to bylo topový.

Joker (2019)

"Put on a happy face!" Joker mě hodně kopnul do zadku, profackoval, rozesmál a hlavně kurevsky vypsychoval. Nikdy bych neřekl, že se v takovéhle filmu dokážu najít. Občas jsem si připadal fakt jak Arthur. Občas mám totiž taky nutkání někoho odbouchnout, vysmát se mu a pak si trošku zatancovat a jít dál...

Černé zrcadlo - Série 2 (2013) (série)

Waldo byla dost špatná epizoda. Ale stejně musím dát 5, protože ten zbytek je prostě suprovej na zamyšlení.

Simonova kočka (2008) (seriál)

Když máte kočku, určitě to považujete za nechutné pravdivé příběhy. A super vtipné :)

Disturbia (2007)

Suprovej thriller na vypnutí kebule. Fakt jsem se u toho dobře bavil.

Pásky z Nagana (2018)

Na tohle my jsme opravdu hrdí. Nagano bylo jen jedno. ... Jinak co to tam bylo za ubrečence kvůli nájezdům? Pf.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Kde je ten prďola co tu čepuje to pivo? ... Bylo to bláznivé ale opravdu dobré! Inu Svěrák a Smoljak.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Sedmilhářky mají co do sebe, ikdyž nepovažuji za nutné vidět všech 7 epizod. Je to dost o vycpávání stopáže doplňkovou vatou. Nicméně je to dost dobré, řekl bych že až na tu vraždu i dost ze života. Reese je v nejlepší kondici a začal jsem jí brát konečně vážně.

Nabít a zabít (2006)

Fakt dobrý drámo. Škoda že se to an konci tak trochu víc zamotává, ale mě to prostě bavilo moc! Josh Harnett to prostě zvládl dobře, a když přijde na scénu Bruse společně s tou super melodií! Prostě fucking good!

Znamení (2002)

Tady jsem v TV narazil přesně na svůj šálek kávy. Znamení se nese ve znamení mysterióznosti! A to miluju! Mel a Jaquin byli pro sebe jak dělaní, a ten marťan! Bylo to fakt super! Doporučuju všem!