Hubert a Staller (2011) (seriál)

Němci by měli přestat točit filmy o tupejch policajtech- nebo celkově o policajtech. Dvě hvězdičky za nadhledovost a vtipnost. Tímto směrem by měli jít tvůrci.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Vidět tohle ve 3D byla největší výhra. Velkolepé boje na velkém plátně paráda. Mini postavičky v úvodních scénách s pyramidou jsem si vryl do paměti a rád na ně vzpomínám.

Gympl (2007)

Klasický newage czech film. Pobaví se u něj celá rodina. Hlavně teens si zde přijdou na své díky graffity oblasti a školy, která se dá celkem považovat za trošku silnější odvar reality. Spousty momentů připomíná reálné scény ze škol.

Vejška (2014)

Vejška je jen slabým naplněním chtíčů tisíce teenagerů, které se kdysi stejně jako já velmi dobře pobavili u Gymplu. Tenhle slabí odvar a vaření z vody předka je prostě nefungující. Ikdyž si na film klidně zvyknu, klidně kouknu znova, myslím že nic moc nepřidává.

Ztraceni (2004) (seriál)

Začal bych tím, že Lost je dokonalý hlavně v tom vytváření mindfucku doslova na konci každého dílů. V tomhle jsem to miloval. je pravda, že ikdyž má tendenci klesavou snaží se za každou cenu udržet. A to se mu vede. Nebyt posledních asi 2 a půl řad tak zmatené, říkal bych o něm dokonalý seriál. Ale zejména potom, co si uvědomíte, že všechny ty neobjasněné záhady zůstanou navždy neobjasněné - to Vás prostě naštve. Hlavně konec ala domysli si sám. Tohle tomu vytýkám. Ale za parádní první 4 řady dávám plnou palbu.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

No, dalo by se říct že Paul nepřinesl zas tak moc zásadní momenty k pamatování, ani žádné výrazně dobré funny momenty. Což mě trošku zklamalo vzhledem k tomu, že jde o duo Pegg-Frost. Samotný Paul je tak trochu nezvládnutý oříšek. V základu je to celkem zapřísáhlej blbounek s dost neotřelým humorem. Kdežto na konci je to téměř ubrečenej ufoun. Za tohle pouze průměr.

Kniha džunglí (2016)

Kniha džunglí má pro dospělého diváka jednu chybu. Je dělána pro děti. Ovšem na mě to udělalo velký dojem. Digitální scenérie pořádně zvládnutá, všechny ty zvířata- opravdu libost pro oko. Mauglí, ten to taky vyhrál a úspěšně rozehrál svoji kariéru. Viděno v kině s velkým nadšením.

Krotitelé duchů II (1989)

Na dvojce je už vidět snaha dotáhnout film do trošku reálnější podoby skrz efekty. Ty oproti prvnímu dílu poskočili snad o dekádu. Jinak je film trošku horší ale stejně dobře humorove zvládnutý jako jeho prvodílo.

Krotitelé duchů (1984)

Těžké a vtipné začátky firmy na polapení duchů s vynikajícím Billem Murrayem. Dokonale vtipně udělaný film. Pravda na efektech se mohli víc plácnout přes kapsu ovšem tohle rád oželím.

Deadpool (2016)

Po všem tom očekávání a vyprávění od ostatních jsem přece jen čekal ještě něco trošku víc. Ale vlastně to byla paráda. Je to tak trochu od všeho něco. Reynolds v životní roli. Marvel komixarny na vrcholu tvorby. Narážky snad na úplně všechno. Povrchní i geniální humor. No prostě je to pecka.