V jako Vendeta (2005)

Film, který mne pohltil asi tak za 5 minut. Jeho tempo je opravdu strhující. Příběh až neskutečně pravdivý, ač vymyšlený. Jak řekl V, je to doslova Crescendo. Navíc se mě opravdu líbilo finále, kdy se prolomí svoboda. To mám moc rád!

Underworld (2003)

Začátek Quatrologie Underworld mě moc neoslovil. Bylo to na mě moc pochmurné a celkovým dojmem nezajímavé. Uvidíme jestli mě náhodou další díly neohromí. Uvidíme.

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Byl jsem příjemně překvapený, protože druhé vyprávění o gigolech mě pobavilo stejně, a v pár místech dokonce víc než jednička. Musím také konstatovat ze filmaři si na nic nehráli a se stopáží cca 80 minut se trefili akorát. Asi jediné dva film s Robem, které nestojí za starou Bellu.

Captain America: První Avenger (2011)

CA mě komixově bavil dobře. Jediný, a docela velký mínus je, ta nedokonalost obrazu a digitálnosti. Ve filmu doslova bijí do očí nepovedené triky. Myslím si, že v roce 2011 to mohlo vypadat po téhle stránce úplně jinak a lépe. Celkově film vypadá dost pochmurně, což v některých scénách sice přibližuje skutečnou atmosféru války, ale jde přece i o komix. A ten bývá krásně barevný. Jinak na druhý čekec se me to líbilo -klasicky- o hodně víc!

Co je šeptem... (2005)

Nestárnoucí Jennifer. Kdo by jí nemiloval? A v tomhle filmu je úžasná. Společně s jejím příbuzenstvem. Vlastně ona sama za sebe si zaslouží 5 *, ale film jí to "kazí" na 4*. Všem rád doporučím.

Simpsonovi (1989) (seriál)

No kdo by neměl rád žlutou rodinku, procházející snad všemi eskapádami, trablemi a příběhy, na které si jen dokážete vzpomenout. Co na tom vlastně všichni milujeme? Já myslím že právě to, že je to další nekonečný seriál. Ale první svého druhu- Protože nás stále baví a nepřestává nás překvapovat! Postavy jsou laděny stylově, roky nepoznamenány- kromě Homera, ten je čím dál tím hloupější. Oblíbená postava: Bart Neoblíbená: Liza Náhoda? Nemyslím si.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jsem zapřísáhlý fanoušek. Proto odmítám další účast na koukání seriálu bez Charlieho! Věčně opilého majitele luxusního domu na pláži miluji! Charlieho děvčata také! Jacka také! A co je nejobdivuhodnější- Judit také! Na Alana házím bobek, to je trouba. Ovšem bez něj by to také nebylo ono.

Báječný hotel Marigold (2011)

Někdo zde napsal, že Meggie Smith se dorole nehodila. Nevím. Za mě teda hodila. ... U filmu jsme se bavil. Hvězdy filmového plátna starších ročníků mám také rád. jen mě to přišlo možná až trochu moc naivní.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Podle mého názoru jeden z nejlepších dílů (resp. trojdíl) celého South Parku. Padne zde sice opravdu málo dobrých hlášek, ale zase to je jeden z nejlepších dějových dílů.

Futurama (1999) (seriál)

Futurama jako celek je opravdu dobře zpracovaná. Srovnání se Simpsonovýma vůbec nepřipadá v úvahu. v každé sérii se najde alespoň pár těch méně povedených dílů, ale vymyslet Zoidberga společně s Benderem- To je prostě na medaili! Futuramě budu fandit i dál, a doufám, že se dočkáme dalších povedených dílů. Filmy bych prosil vynechat!