TroubleGang - Náš příběh (2014)

Pro fanatické fanoušky to musí být dobré. Patřím mezi fanoušky Troublegangu, a to hlavně Marpa, kterého poslouchám snad od malička. Ale tenhle dokument mě teda nesedl. Machrování a nic víc. Škoda.

Rány slovem (2015) (studentský film)

Je fajn dozvědět se zase něco nového o Katovi, dost možná nejlepším hiphopovým tvořičem na české scéně. Jen mě vadil jeho názor na Chaozz. Ale to je minulost. ale nejlepší minulost.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Jedenz těch českých nekonečných seriálů, který si lidi aspoň trochu chytne. Jinak česká herecká scéna je opravdu na zamyšlení.

Applikace (2014) (pořad)

Největší držkopád je to co občas zabíjelo i game page. Tedy scénky Mikoláše.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Bizarní nechutná úchylárna. Navíc ten střih byl fakt otřesný.

Mimoni (2015)

Mimoni jsou takový vylepšený odvar k Já padouch 2. Je tu doslova pře mimoňováno a pře padouchováno. Ale funguje to. Mimoni neztratili na vtipu. jen škoda, že je tu poznat ten spád oproti původním filmům.

The Spirit of Christmas (1995)

dost dobrý kraťas. Poučení velmi dobré- konvertace k židům parádní. Souboj Jesus vs Santa parádní!

Kombo (2015) (pořad)

Hodnotím zatím pouze na dojmu z jednoho dílu, který mně opravdu zajímal, a to z dílu o Wohnoutech. Spoustu zajímavých faktů, koncert bez střihu a super kapela.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)

Animované podání Batmana mě moc neuchvátilo. Stařec Wayne a před důchodový Gordon mě spíš nudili. Zaporáci taky celkem slabota. Uvidíme jestli to dokáže dotáhnout druhá část.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Tak já nevím. Mohl tenhle film být ještě horší? Asi jo. Určitě by to ještě šlo. Stalo to za ho*no. Vařit ze staré vody je prostě o ničem. Vtipu by jsme mohli pohledat a stejně by jsme nenašli. Bohuš nemá co nabídnout. Tak utahaný a nudný film jsem dlouho neviděl. Ale víte za co dam jednu? Za tu krásnou herečku. Slečnu Jitku.