Ukubumbahoo

homepage

Twitter: ukubumbahoo

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.11.2014  14:04

jasná komedie! Zajímalo by mě , proč na to chodilo tolik důchodců??

• 23.11.2014  10:36

Sny a tajné životy mám taky zajímavé, nicméně se z nich vždy probudím (jak už to s každým snem býva). Tyto komedie "s přesahem" mě ale pořád nezačaly bavit.

• 23.11.2014  10:19
    Ona (2013)

Kolik let nám chybí? Mrazí mě, protože to nevypadá, že moc.

• 23.11.2014  10:16

Aero naslepo. Jediné co mě zarazilo, že před samotnou projekcí, kino promítlo trailer na ten samý film. Škoda, že poslední 2 povídky trošku ubraly na rychlosti.

• 23.11.2014  10:13

Kill me once, shame on you! Kill me twice, shame on me! V popisku chybí záložka / Komedie , protože jsem se královsky bavil.

• 23.11.2014  10:09
    Interstellar (2014)

Emoční injekce a místy předvídatelný děj, to jsou veškeré mínusy. I přes dlouhou stopáž mi film hezky utek a zároveň se elegantně vyvaroval (vždy jen na škodu) zdlouhavým vysvětlováním, co , proč, jak, kdy a proto! Nolan mi připravil parádní surové sci-fi, které mě vtáhlo a vyplivlo až druhý den ráno, kdy hlad konečně odtrhul myšlenky od černých děr a začal řešit více pozemské věci, jako nepřipálit míchaná vejce.

• 23.8.2014  10:55
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Těžko říct co je víc neuvěřitelné, to že to někdo vymyslel/natočil a nebo to, že sem to opravdu shlédl?!

• 25.3.2014  22:42

180 minut. Opravdu? Shlédnout, ano. Opakované shlédnutí? Nadšení? Obdiv života hlavního hrdiny? NE! Leonardo je nadruhou stranu opět moc dobrý.

• 25.3.2014  22:38
    Free to Play (2014)

Další ze snímků přibližující herní svět, tentokrát z hráčské perspektivy... nebo to je jen skrytá reklama? Tak či tak mě příběhy/dokumenty/cokoli stavějící na srdcedrásajícím příběhů, zdánlivě náhodně vybraných jedinců, přestávají bavit. Emoční injekce je k dostání na každém televizním kanálu, zcela bez jakéhokoliv čekání, tak proč tím kazit dokumenty, které by mohli být zajímavé.

• 11.1.2014  17:46
    Don Jon (2013)

As good as expected!

• 4.11.2013  19:05
    Gravitace (2013)

Nejsem zrovna fanoušek Sandy B(í) a 3D projekce také moc nemusím. Hjůstn svými satelity ruší veškeré mé zásady, odpoutávám se ze sedačky do volného prostoru a náležitě si to užívám. Ještě se pořádně nadechnout!

• 4.11.2013  18:57

Je možné, že je zde skryto víc pravdy, než se na první pohled zdá, nebo bychom si chtěli vůbec připustit.

• 19.8.2013  08:15
    jOBS (2013)

Čekal sem větší pecku a čekal sem příběh o jOBSovi. Na jednu stranu to něco do sebe má, ale časové skoky jsou až moc velké a zanechávají tak ty nejzajímavější otázky stále skryté. Navíc se nemohu zbavit dojmu, že tento "based on true events" příběh, působí dialogy hlavních protagonistů až moc neuvěřitelně a filmově. Ty procítěné proslovy by se hodily spíš do katastrofického filmu, kdy hlavní hrdina musí říct svá poslední slova naděje, těsně před tím, než mu asteroid zničí domovskou planetu. Nebo se tak opravdu v Americe mluví?

• 19.7.2013  09:55

Má to přesnou dávku ujetiny která mě baví.

• 19.7.2013  09:52
    Stoker (2013)

Další snímek v Biooku Naslepo. Bohužel mé rozpoložení nebylo zcela vhodné pro sledování filmu, ale věřím, že jindy bych ho uměl ocenit víc. Ipřesto je zde mnoho (WTF?!) okamžiků.

• 19.7.2013  09:48
    Muž z oceli (2013)

Ne....

• 19.7.2013  09:47
    Psycho (1960)

Dřív k parádnímu hororu stačilo málo. Zhruba 3 dobří herci s perfektními mimickými výrazy, dramatický podkres hudbou a 2 až 3 lekačky. A nebo je to prostě Hitchcockem :)

• 19.7.2013  09:41
    Looper (2012)

Nebýt toho konce, šlo by hodnocení o něco níž.

• 19.7.2013  09:40

Pecka. Snad jedinou výtku bych měl. Nemohu se rozhodnout jestli je to lepší než jednička?

• 19.7.2013  09:38
    Podvodník (2012)

Rodina vs. Podvodník. Kdo vyhraje soutěž o větší mrazení po zádech... Já mam jasno.

• 19.7.2013  09:33
    Hon (2012)

Jakoby na konci filmu všicni promlouvali k hlavnímu hrdinovi a říkali "nikdy nezapomeneme" . Ani já nezapomenu!

• 19.7.2013  09:29
    Argo (2012)

Když sem se v 18 rozhodoval co dělat, filmařina pro mě byla jasná volba! Režisér Ben mě baví.

• 20.6.2013  10:09
    Podfukáři (2013)

Přesně jak všichni hlásají, tak i já mám velké problémy s koncovou částí filmu... škoda, jinak je to bavící.

• 30.5.2013  10:15

Pozitivní je, že sem se musel smát, při drtivé většině scén/dialogů, méně pozitivní je ovšem fakt, že to autor myslel vážně a né jako vtip. Závěr jasný: stále nedokážu ocenit kvality filmů s podobnou tématikou.

• 29.11.2012  09:50
    Sněžní pavouci (TV film) (2007)

Už jen název nahání hrůzu co se pod tím opravdu skrývá. Je jasné, že ocenění za vizuální efekty uteklo autorům o chlup nejmenšího pavouka, stejně tak jako oskar za hlavní roli. Musel jsem se smát už u upoutávek a když se sputilo to samotné "peklo", dostala bránice tvrdý zásah!

• 4.10.2012  10:51

Místy jsem pochyboval jestli ještě pořád koukám na Sherlocka. Některé scény ve mě totiž budili de-javu efekt. Guy Ritchie možná koukal těsně před natáčením na Matrix, protože počet zpomalených "matrixovských" scén exponencionálně narůstal. Robert Downey Jr. zase možná zapoměl, že na sobě už nemá svůj červený oblek, který od posledního dílu Iron Mana značně zdokonalil... Sherlocka jsem ale vždy považoval spíše za poněkud nudnějšího britského detektiva. Naproti tomu i knižka prý ukazuje, že byl poměrně schopný a jeho život nebyl až tak fádní, jak jsem si vždy myslel, ale čeho je moc, toho je příliš. V jedničce jsem mu jeho rváčské vize a náturu dobrodruha věřil, zde je ovšem posunul až na absurdní úroveň, že i vyvolený Neo by se měl začít obávat jestli mu někdo nenarušuje matrix. Ale koukat se na to dalo a bavil jsem se :)

• 23.9.2012  11:11
    Super (2010)

Ujeté a bláznivé mám rád! Filmy s Ellen Page mám rád! Ale co **** *******, ****** ******bylo tohle?!

• 4.9.2012  21:00
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

První díl byl slabší. Od druhého dílu jsem se ale na Čárlího opět naladil a bavil. Na starého Čárlího z Two And A Half Men to nemá, ale i tento seriál se s absencí tohoto herce výrazně změnil a mám li se rozhodnout, na který ze dvou zmíněných seriálů spočine mé oko, Anger Management to jest.

• 30.8.2012  08:20
    Avengers (2012)

Jo je to paráda a zároveň mě jedna věc zaráží. V případě Hulka a Thora se mi filmy oněch jedinců moc nelíbily a opětovná projekte je téměř utopií ( film o kapitánovi amrika jsem ze strachu vůbec nepouštěl). Ať je to prazvláštní sebevíc dohromady to funguje a dokonce se mi to moc líbí. Jediný Iron Man si z mého pohledu drží příčku, ale ostatní u mě hodně stoupli, proto díky Avengers! Byla to parádní jízda.

• 26.8.2012  13:46
    Lovec trolů (2010)

TROOOOOOOOL!! Ze začátku jsem to bral s velkou nadsázkou a místy sem se dost smál, každopádně atmosféra houstne, trolů přibývá a "voalá" sleduji pozorně každou další vteřinu a netrpělivě vyčkávám co se bude dít dál. Pravda, hlavní aktéři se občas chovají "jinak než bych očekával" ale už mám konečně jasno! Až vyrostu chci být Trolljegeren.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10