Podfukáři (2013)

Přesně jak všichni hlásají, tak i já mám velké problémy s koncovou částí filmu... škoda, jinak je to bavící.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Pozitivní je, že sem se musel smát, při drtivé většině scén/dialogů, méně pozitivní je ovšem fakt, že to autor myslel vážně a né jako vtip. Závěr jasný: stále nedokážu ocenit kvality filmů s podobnou tématikou.

Stoker (2013)

Další snímek v Biooku Naslepo. Bohužel mé rozpoložení nebylo zcela vhodné pro sledování filmu, ale věřím, že jindy bych ho uměl ocenit víc. Ipřesto je zde mnoho (WTF?!) okamžiků.

Útok na Bílý dům (2013)

jasná komedie! Zajímalo by mě , proč na to chodilo tolik důchodců??

Vlk z Wall Street (2013)

180 minut. Opravdu? Shlédnout, ano. Opakované shlédnutí? Nadšení? Obdiv života hlavního hrdiny? NE! Leonardo je nadruhou stranu opět moc dobrý.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Sny a tajné životy mám taky zajímavé, nicméně se z nich vždy probudím (jak už to s každým snem býva). Tyto komedie "s přesahem" mě ale pořád nezačaly bavit.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Těžko říct co je víc neuvěřitelné, to že to někdo vymyslel/natočil a nebo to, že sem to opravdu shlédl?!

Argo (2012)

Když sem se v 18 rozhodoval co dělat, filmařina pro mě byla jasná volba! Režisér Ben mě baví.

Avengers (2012)

Jo je to paráda a zároveň mě jedna věc zaráží. V případě Hulka a Thora se mi filmy oněch jedinců moc nelíbily a opětovná projekte je téměř utopií ( film o kapitánovi amrika jsem ze strachu vůbec nepouštěl). Ať je to prazvláštní sebevíc dohromady to funguje a dokonce se mi to moc líbí. Jediný Iron Man si z mého pohledu drží příčku, ale ostatní u mě hodně stoupli, proto díky Avengers! Byla to parádní jízda.

Hon (2012)

Jakoby na konci filmu všicni promlouvali k hlavnímu hrdinovi a říkali "nikdy nezapomeneme" . Ani já nezapomenu!