Matrix (1999)

a ta hvezdička je jen za tu scenu s tema pistolema..jinka celá trilogie Matrix je kravina na entou

Sloní muž (1980)

Jeden z nejkrasnejších filmu co jsme kdy videl, al ezaroven moc krytý při sledováni sem nenávidel sám sebe že sem nekdy nekoho hodnotil jen podle vizaže... Proste Krasa a meli by ho videt hlavne ty co nesledujou vnitřní krasu aby pochopili... Rozhodně jeden z nejdojemnějších, nejsmutnějších a nejkrásnějších filmů; a to i přesto, že ona krása není patrná navenek, ale je ukryta někde hluboko, hluboko pod námi viděným vzezřením. A bezpochyby nejlepší film D.Lynche

Vánoční prázdniny (1989)

Jeden z nejkrasnejších vánočních filmu ,který jsem kdy videl..a to sem ho dnes videl snad po 20 a vždy přijemne poteší a navodi super přijemnou atmosferu,která k vánocum patří... proste americké vanoce maji sve kouzlo ikdyž sou spackane chevym Chasem:-)

Zázrak v New Yorku (1994)

pro me krasnej pohodovej vánoční film...s vyborným poselstvím...

Horem pádem (2004)

ty dve hvezdičky jsou jenom za Macháčka a jeho Františka:-)

Samotáři (2000)

další z mala porevolučních filmu kterej fak stojí za to ... s bezva hlaškama a nejvykouřenějším Machačkem:-)

Sanitka (1984) (seriál)

určite lepší než Nemocnice na kraji mesta, prste klasicka česká filmařina tak jak ji mám rad..ne ty novy kravyny typu Pojštovna štesti atd:-)

Fantom opery (2004)

Nevim jak tomuhle muzikálu muže dát nekdo 1 nebo 2 hvezdičky...pač to je krása jen ten začátek s lustrem musi každemu vyrazit dech, fantom je uplne užesný, tajemný, proste krásný příbech z období romantismu což já miluj s dokonalou hudbou a obrazy...S moulin rouge nej muzikál co jsem z ameriky videl

Čas zabíjet (1996)

jeden z nejlepších trilleru co jsem kdy videl, výborne vystihuje rasovou problematuku... stimto filme do puntiku souhlasim..a za Samem bych stal taky... A nemluvim o zaverečné řeci, která musi dojmout každeho... při slovech ...is white vás zamrazí a nejvic dojme... určite jeden ze Schumacherových nej filmu...