O dívce, která proskočila časem (2006)

Film mě oslovil samotným názvem, cestování v čase :D, chybu jsem neudělal a jsem velmí rád za jeho shlédnutí. Konec byl docela smutný, kdyź si chudák holka uvědomí koho miluje on jí odejde do budoucna jaká ironie. Přiběh jak se píše jiných přispěvcích je více neź dobrý. A samotný způsob cestovaní v čase je také velice zajímavý. Doporučuji shlédnout.

Donnie Darko (2001)

Tento film, je výborný mysteriózní film. Nepoznal jsem hned jestli je to jen Doonie představa nebo skutečnost, fikce nebo realita, konec filmu mi decentně připomenul Osudový dotek(hlavní hrdina udělá čin, aby v budoucnosti zachránil tu kterou miluje). Bohužel mě neoslovil tak jak jsem čekal ****

Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

V poslední době jsem se uchýlil, ke sledování animovaných filmů. A tento film byl pro mě jako třešnička na dortu. Zkombinoval prvky sci-fi a na "pozadí" děje byla romatická zápletka. Film se "musí" líbit jak přiznivcům sci-fi tak i romantikům. Strašně mě nadchl styl tohoto filmu. A samotná věž byla fascinující. A hudba, jak psal Marius je opravdu velmi úchvatná.

Přátelé (1994) (seriál)

Omlouvám se za takové hodnocení ale nikdy mě nedostihla mánie přátel. Já na tom nic nevidím a ani tomu nemůžu přijít na chuť.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Očekávál jsem že film by mohla být 5* - viz hra byla skvěla. Ale ze začátku jsem to viděl pouze a jen pouze na 3*, on film sám o sobě špatný není děj je - ne jednoduchý ale není ani složitý je potom jasné jak film skončí. Líbíla se mi Gemma Arterton :D a ke konci děj byl takový lepši. Sice nedávám 5* ale dám 4* film se mi líbil, jen mě mrzí že chyběla akce se samotnu dýkou času. Doporučuji se na to podívát a udělat si názor sám,.

Iron Man 2 (2010)

Film měl dvě hodiny, z toho tam moc akce nebylo. Ale zato když tam byla tak byla slušná. Humor Tonyho Starka nesedne každému ale je výborný srovnal bych ho s humorem Gregoryho House. Krásná Black Widow(Scarlett Johansson) :D - škoda jen že jí nebyl tak moc vidět. Dějově mi film připadl spíśe jako taková spojka mezi Ironman-em 1 a Avengers. Ze začatku jsem si myslel že nudné scény měl režiser vystřhnout ale s odstupem času je vidím jako důležitou čast která měla vliv na Tonyho na Ironmana.

Souboj Titánů (2010)

Film mi byl doporučen, ale po jeho shlédnutí nevím co si myslet. Jisté scény byli zajímave ale jako celek mi moc k srdci nepřirostl. Andromedá měla být krásná ale Io byla hezči :D, spíš než na tento film se těšim na pokračování - pŕedpokládám podle konce, že by mohlo být. 3,5*

Gabriel - Anděl pomsty (2007)

Myšlenka filmu a déj samotný je výborný, to zpracování už trochu pokulhává. Jestli někďo čeká bitvu dobra se zlem jako bitvu kde se střilí a bojuje s meči tak tento film pro něj nebude.

Jak vycvičit draka (2010)

Velmi zdařilé dílko, pobaví širokou škálu diváků. Kdo by nechtěl vidět draka skoro na živo? Děj je pěkný mrzel mě konec ale viking se nevzdá! Nkdy! Faktem zůstáva že hlubší myšlenka tu není, krásná severská pohádka na dobrou noc, ale nic víc. Po odchodu z kina vyprchá jako bublinky ze šampusu. Thor je ochraňuj. 4*

Legie (2010)

Legie mě jako film docela hodně zklamala, čekal jsem apokalyptickou bitvu mezi lidmi a anděli. Za to jsme byli svědky pouze malého a nevyrovnaného souboje dvou Archandělů silnějšiho( ale teď pouze jako člověk) a jeho bratra Gabriela. Nemohu řict, že je to úplný brak. Koukat se na to dá. Má to dokonce takovou myšlenku, najdou se na světě lidé kteŕi se nestarají jen o sebe. Pro milovanou osobu udělají cokoli. Někteři andělé nad nimi nezlomili hůl, projev lidskosti nebo božství??? Prostě u mě to má za 3 ale čekal jsem to mnohem lepši.