Critters 2 (1988)

Druhý díl už byl o hodně slabší, ale přesto to byl zajímavý nápad s těmito nenažranými malými potvůrkami z vesmíru.

Critters (1986)

Tak na tenhle masakr si dobře pamatuju, ty malinkatý potvůrky mě kolikrát ještě potom v noci strašily. Viděl jsem to někdy v 10 letech a dobře si pamatuju, jak jsem z toho byl vyjukanej.

Čarodějky (1998) (seriál)

Hezké čarodějky, ale už o něco horší zpracování. Dříve jsem tento seriál denně sledoval, dneska už bych takovou chybu neudělal.

Constantine (2005)

Velmi dobrý akční thriller s hororvými prvky. Mělo to grády od začátku do konce, bylo to napínavé, bylo to zajímavé a nápadité.

Zmije (1994) (seriál)

Když jsem byl malý, tak jsem to sledoval a neuvěřitelně jsem se při tom bavil a každý díl jsem žral. Dneska už by to bylo určitě o ničem jiném, proto to asi ani nebudu radši znovu sledovat.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Uzavření této trilogie je perfektní. Z počátku jsem si říkal, že přesun na westernový západ asi není tím pravým ořechovým, protože westerny mě nikdy moc nezajímaly, ale tady se to opravdu povedlo.

Návrat do budoucnosti II (1989)

I druhý díl je výborný, skvěle navazuje na předchozí a pokračuje ve stejném tempu a duchu.

Návrat do budoucnosti (1985)

Skvělá sci-fi komedie, která je díky svému nápadu a vynikajícímu ději velice oblíbená mezi diváky. Klasika ve svém žánru a jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů. 100 %

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Tenhle seriál jsem dříve sledoval pokaždé, když ho vysílali, ale nikdy jsem si ho nijak moc neoblíbil.