Matrix Resurrections (2021)

Ani zajímavý hudební podkres, ani zajímavé vedlejší role. Ten modrý techPták byl naprosto k smíchu, vůbec mi neseděl do matrixu. Akce naprosto příšerná, nebyl tam ani jeden zajímavý silný moment. Neo už se taky moc nehýbe, což vzhledem k věku je pochopitelné. Lépe mu to sedí se zbraněma u Johna Wicka. Trinity se hezky projela na motorce a to bylo vlastně vše. Matrix má začátek v roce 1999 a konec kolem roku 2003. Tohle nezapadá nikam. No vlastně nebýt té velké lovestory, asi bych dal odpad. Vím jistě, že tohle si znovu nepustím. Nejlepší na tom jsou asi ty flashbacky, protože máte chuť si pustit první kultovní díl.

Resident Evil: Raccoon City (2021) odpad!

Naprosto otřesné herecké výkony, bez špetky alespoň trochu stravitelné akce. Efekty nejsou špatné, avšak zbytek je naprosto zdrcující. Tohle si nezaslouží ani vlastní blueray placku. Kde tvůrce filmu přišel na to, že hlavní postavy, (Leon, Chris, Clair) budou takový přizdisráči. Evidentně nikdy v ruce nedrželi ani obal pc verze hry samotné. Tohle se ani nepřibližuje tomu, čím ukončil Residentí ságu Paul W.S Anderson. No a jeho dílo, je v porovnání s tímto, hotový masterpiece. A že jeho tvorba taky nebyla nic moc. Jak jsem ale právě viděl, dá se klesnout ještě níž. Tady se jen imbecilně žvaní o ničem. Nepostupuje se nikam, gradace naprostá NULA, napětí žádné, stísněné prostory taky nic. Prostě tohle mě jako fanouška hodně urazilo. Jo a nevím, koho napadlo dát tomu monster doktoru X svítící červené oči, tohle se jako ještě dělá ve filmu ? Nakonec tak pobaví jen pár devadesátkových songů. Jinak je to za odpad až hrůza.

Mrazivá past (2021)

Na ledě to nebylo vůbec špatné, byť tam bylo spoustu porušení pravidel fyziky, ale vem to čert. Kdyby se to více drželo katastrofické linky, bylo by to o chlup lepší. To napětí však bylo nervy drásající.

Poslední šance (2021)

Tak krásně minimalisticky natočeno s maximálním využitím potenciálu. Výborný akční nášup, co tak zdatně  sekunduje filmu EXTRAKCE s Ch. Hemsworthem. Výborná kamera.

Bohové Egypta (2016)

Nablýskaná blbost. Nevím nakolik moc je to věrné historii Egypta. Ale prostě mně to nebavilo.

Manyeo (2018)

Takhle nějak mohl vypadat X-man pro odrostlé publikum. Takový nášup jsem fakt nečekal, a chvílemi jsem váhal jestli to je vážně Thriller s parádní akcí. Jelikož se to tak do půl filmu vůbec netváří. To co přišlo poté, jen jsem nevěřícně zíral. Kdo u toho vydrží a líbil se mu poslední Wolwerine z X-man ságy, zajisté si přijde na své. Taky se těším na pokračování.

Duna (2021)

Celý film byl naprostá nuda, s vynikajícím vizuálním pojetím. Jen se prostě pořád mluví o politice, na nic moc vcelku nedojde. Hvězdné Války jsou na tom mnohem lépe, tam se sice také politizovalo, ale i konalo. Tady bohužel nic, jo a kdo by chtěl vidět toho písečného červa, musí si počkat až do konce.  Jinak kdo chce červy/slimáky, ať raději mrkne na film Chvění.

Poslední z vyvolených (2021) odpad!

To je fakt úděsný film. Dostal by alespoň hvězdičku, kdyby to někdo natáčel na telefon. (jakože za snahu) Špatná kamera, nulové gore. Nato jak tam hlavní klaďas byl hrouda svalů, dostával celkem slušně na hubu a ještě to není ani dobře zabrané kamerů. Logiku a nějakou spojitost (jakože děj pokračuje) tu vážně nehledejte. Otřesná ztráta času. Trailer vám ukáže vše.

Máš někoho doma (2021) odpad!

Je mi na blití, tohle je vážně budoucnost teenAge hororů ? Vždyť tam hrají samí retardi. A netflix si prostě řekl...no a co, jsou tam černí a homo, ti další vlastně ani neví co chtějí být, jestli on nebo ona. No a když bych nad tímhle přivřel oko, pak je tu samotné nelogické chování hlavních postav. Nejmíň ve dvou případech mohli napadení útočníkem obrátit ve svůj prospěch. Ale né, to by nešlo. Prostě se schoulejí do klubíčka. Tenhle film nemá žádnou charismatickou postavu. Ale jinak to má vše, aby to neuráželo žádnou menšinu. V tomhle není jediný moment nebo kus filmařiny. Je to takový průjem. Pamatujete na filmy Wese Carvena? (Vřískot), jo tak to bylo ještě fajn.