Warrior (2011)

Prvý dojem užasne,silný príbeh,dobrý herci všetko ako má byt len že opäť umelo vytvorené a odstupom času keď porovnávam s filmom Fighter musím povedať že na tento film nenechal vo mne toľko emocie ako Fighter .Ale teraz späť k filmu, výborne stvárnenie dvoch bratov ktorý každý bojuje na svojom fronte, jeden aby zaistil rodine strechu nad hlavou a druhý aby sa postaral o rodinu svojho vojnového "brata ". Po pri tom sa odohráva otcova túžba aby mu synovia odpustili minulosť ako celý tento súboj dopadne v rohu ringu už neprezradím .. Hodnotenie 85%

Transformers 3 (2011)

Z transformers serie najslabšia časť nebyť toho že som to videl v kine s 3D efektmi tento film by ma po prvej hodine prestal bavit. Myslím si že režiser Michael Bay sa v tomto vôbec nevyznamenal. Rosie Huntington-Whiteley neni Megan Fox (nepovedal by som to ale naozaj my tam počas celého filmu chýbala ) 65% .

Tři dny ke svobodě (2010)

Russell Crowe ako " Novodobý gladiator " ktorý sa pokúša presvedčiť sám seba že jeho žena je nevinná i napriek tomu že dôkazy svedčia proti nej.Dôkladné plány stredoškolského učiteľa ktorý sa mení na plánovača úteku a nezastaviteľného manžela dodávajú dráme to pravé orechové.Film je rozdelený do dvoch častí ... prvá časť smutný príbeh z nie šťastným koncom pre otca a syna a druhá časť akcia ako sa patrí ,výborné dramatické scény a režisér ktorý nás necháva až do poslednej minúty na vážkach ako to všetko dopadne.....nebudem prezrádzať :)...skvelý film a vrelo odporúčam !!!!! ... čo však by som ešte zmenil v tomto filme je veľmi malá rola Olivie Wilde , myslím si že mohla viac zasiahnuť a ovplyvniť dej.Hodnotenie 5 hviezdičiek a 89 % .

Odpočítávání (2010)

Film drsný a reálny.Príbeh súčastnosti o tom čo sa deje vo svete, koľko ľudí umiera kvôli tomu . Film na hlboké zamyslenie. Nie je to žiadny horor ani scifi ale skutočnosť. Ak sa pozerám na film len s umeleckého hľadiska zaujalo ma iba hviezdne obsadenie a výkony hercov. Je to film skôr pre náročnejšieho diváka.Stačí vidieť raz aby človek pochopil čo sa dnes deje ..... Hodnotenie 65%

Rychle a zběsile 5 (2011)

Konečnee!!! som si vykríkol po pozretí filmu v kine.Po prvom diely zo serie Rýchlo a zbesilo 2001 som až 10 rokov čakal na to kedy zoberú potenciál z jednotky a dočkali sme sa. Scenár príbehu ešte stále niečo postráda ale v tomto prípade to nahradili hviezdnym obsadením z každého predchádzajúceho dielu, výbornou akciu, divokým Riom, krásnymi ženskými a drsňaci s testosterónami :).Obsadenie The Rocka bolo výborným ťahom a scéna kde si rozdávajú rany s Vinom je už len čerešnička na torte.A preto záverečný diel odporúčam si pozrieť v kine. Akčný nášup tochto leta je tu a milovníci tejto série tak ako ja by si ho nemali nechať újsť. hodnotenie 89%

Láska a jiné závislosti (2010)

Štiplavá romantická "komédia" s dvoma výbornými hercami Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal. Ako už bolo viac-krát v kometároch napísane brata,doktora a spoločníka by som vynechal zo scenáru, a v tom prípade by tento film bol u mňa bol vyššie. Striedali sa záživne pasáže a momenty kedy som príbeh ani nevnímal.Za záver pridávam lepšie hodnotenie navyš. Hodnotenie 65 %