Jízda života (2022)

Tak tohle byla jízda! Miluju Irský humor, obzvláště ten černý a tady ho bylo opravdu dostatek. Precizní výkon Charlieho Reida a Olivie Colman, všechno jim tak krásně žeru! Takže pokud hledáte drama s prvky černého humoru, ale zároveň velice procítěný, tak prosím, určitě stojí za shlédnutí! (Viděl HBO MAX 5/2023).

Velký červený pes Clifford (2021)

Ty jo. Nečekal jsem nic a byl velmi mile překvapen! Clifford je typický rodinný film se vším, co od něj čekáte. Vyzdvihl bych skvělý výkon Jacka Whitehalla a v dětské roli Izaaca Wanga. Prakticky celých cca. 90 minut jsem se bavil, syn byl také nadšený a celkově jsme z kina odcházeli spokojeni. 4*

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Grandiózní Tim Burton! Opět! Film má celkově perfektní spád, skvělé masky a úžasné efekty, které doplňuje spousta humoru, někdy značně černého ☺ Eva Green skvělá, z Asy Butterfielda vyrostl skvělý herec! Navíc ty dvojčata, ty jsou 😂

Kung Fury (2015)

Co dodat ?!? Pocta osmdesátek se vším všudy! Snad jen půlhodina je opravdu málo, škoda, že nebyl celovečerní film, to by bylo asi na 6*! :)

Chappie (2015)

Ku*va to bylo DOBRÝ! Yo-Landi, Ninja a hlavně CHAPPIE! Neuvěřitelná kombinace, kterou naservíroval Neill Blomkamp prostě baví a kombinace Die Antwoord a Chappie ještě víc! Rozhodně se těším na Blomkampovo další dílo, protože tohle bylo prostě až na drobnosti BEZVA! 5*

Blondýna na předpis (2014)

Já tu Olivii prostě můžu a v této roli ještě víc! Absolutní odreagovávačka, super hlášky, výbornej Sam! 4*

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Rozhodně zbytečně nudný dvouhodinový prolog pro velké finále. Zkrátit ho na půlhodinu, bylo by to asi nejlepší, co by se mohlo stát. Nebo spíš udělat klidně tříhodinový film, ale vcelku. Ono se vlastně ve filmu vůbec nic nestane, čili kdybyste tento díl neviděli, tak přijdete max. o to, jak se Peeta dostane zpět ke Katniss...Herecky nemám výtky, ale celkově bohužel jen 60%...

Carrie (2013)

Do plesu zatím fajn psychologický film, pak už jsem si trochu připadal jak v efektově lepším Bčku s trochu horším scénářem. Vyzdvihnout však musím výkon Julianne Moore, která svou roli posedlé matky zahrála výborně! 60%

Rivalové (2013)

Skvělé! Zvuk burácejících poctivých motorů, ze kterých Vám vstane i poslední chlup na těle! Mistrovsky natočené, kdy je i neznalec formule stržen dějem a ani chvíli nemá možnost se nudit...A k tomu ta perfektní angličtina v podání pana Laudy! Rozhodně stojí za to vidět v původním znění, protože dabing bude jistojistě zkázou, ať už ho bude dělat kdokoliv. 95%