Mimořádné Ceny Neuron: Odvaha měnit budoucnost (2020) (pořad)

Takhle se má dělat slavnostní gala večer. Žádná estráda a přehlídka playbacků vyhaslých hvězd s hvězdiček, ale nápaditý, poučný, s kulturním přesahem mimořádné úrovně. Díky a pochvala všem.

Rytmická sekce (2020)

Nejedná se o žádné přelomové dílo světové kinematografie, ale slušně natočený zábavný thriller. Je zde spousta nelogičností a nesmyslů, ale přemýšlejte nad tím, když sledujete Blake Lively, že.

Věčně mladá (2015)

Námět sice průhledný jak záclona, a nijak originální, ale jinak film natočený velmi vkusně. Po delší době kvalitní a nepitomá romanťárna.

Bílá velryba (1956)

Klasika klasik. I po těch letech stále aktuální, depresivní a stísněná atmosféra. I po více než 60ti letech dokázal vtáhnout i moje děti.

Bobule (2008)

Nic závratného, ale dá se na to koukat.

2Bobule (2009)

No to byla sračka. Ani sexy Voříšková a Švandová (!) to nezachránili. Trapný příběh, mladej Langoš napěst.

Palm Springs (2020)

Příjemná, letní, oddychová komedie na několikrát omílané téma. Zde jako romantická komedie, která baví, neprudí a je skutečně vtipná.

Nebezpečná laskavost (2018)

Koktejl komedie, psychothrileru, kriminálky a romantiky, kde všechno už tady někdy bylo. Vše dobře nadávkováno a pospojováno v zábavný celek. Ústřední ženské duo je perfektní. A jako třešnička na dortu super soundtrack.

Raoul Taburin (2018)

Takže, máte rádi Francii, ano. Jezdíte rádi na kole, ano. Bude se vám tenhle film líbit, ano