Počátek (2010)

Úchvatné, strhující. Nutno sledovat každičký detail, jinak vám unikne rozuzlení celé skládanky. Co vlastně znamenal ten konec ? Asi jsem se během filmu na vteřinu otočil, sakra. Teď abych si to pustil znovu.

Superbad (2007)

Parádní komedie z osvědčené dílny a výborným obsazením. Ale ta stopáž. Chvílemi to vypadalo, že film je natahován zcela umyslně nudit. Nicméně i tak pro mě za 4*. Seth Rogen roste v ve velmi osobitou figuru Holywoodu.

Drive (2011)

Začátek trochu pomalej, ale čím se film blíží víc ke konci nabírá to na obrátkách z nezávislého filmu o dvou platonicích ze sousedství se stává drsná mafiánská řežba. Ryan Gosling je mistr neverbální komunikace a dokázal by udělat dojem i kdyby za celý film neřekl vůbec nic. Dobrej film

Souboj Titánů (2010)

Ježkovi voči. To byla pitomost. Původní film patřil k nejoblíbenějším filmům mé generace a hláška "vypusťte Krakena" u českého publika zlidověla. Takhle sprznit remake to chce hodně umění. Jedna hvězda za Gemmu a jedna za Madse Mikkelsena.

Uvězněni v čase (2007)

Nápad dobrý, herci také, ale zhruba od poloviny bylo vše jasné vč. nejasného konce. Problematika cestování v čase mi objsněna nebyla a příběh zůstal nedokončený.

Orel Deváté legie (2011)

Po začátku jsem čekal nějaký strující příběh římského válečníka a jeho legie, ale nakonec se z toho nudné putování dvou "kamarádů" po Skotsku zakončené předvídatelným koncem. Channing Tatum taky nic moc.