• Thriller

Záhada vyvoleného (2002) (TV film) odpad!

Všechny tvůrce upálit! Kurva! Společnejma silama církve a filmovejch diváků!

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

Nic pro znalce kvalitního umění a intelektuálně náročný diváky, jako jsem já!

Souboj se smrtí (1990) odpad!

Sorry, ale tohle není žádnej film, na kterej by se mohl koukat někdo, kdo chápe filmový řemeslo jen trošku seriózně.

Bílé období sucha (1989)

Co to má bejt? To už mohl bejt Brando nominovaj i za doktora Moreaua! Ne, že by hrál špatně. Ale taková nemastná, přihlouple anti-apartheidní agitka?

Swordfish: Operace Hacker (2001) odpad!

Uf! Matrix je samozřejmě taky kokotina na n-tou. Tohle je ale ještě desetkrát podělanější nudná sračka s úplně vylízaným scénářem, zfetovanýma pitomcema v hlavních rolích a efektema, který do normálního filmu rozhodně nepatří. O Travoltovi blektajícím o jednom kurva skvělým dramatu raděj nic psát nebudu, to bych se už nasral fakt kardinálně!

Dost (2002) odpad!

Kvůli týhle dramaticky naprosto zprasený sračce jsem musel ukrutně ztřískat svou starou - prej ji to dojalo. To tak, až ji dojme Frajer Luke, může něco žvatlat.

Království nebeské (2005) odpad!

Ubohý. Kurva, zatraceně ubohý. Co je to za posranej styl točit filmy, který maj za úkol přispět k mezinárodnímu usmíření a odvrátit konflikt civilizací? Tyhlety plytkosti nám můžou nalhávat připosraný politikové, stejně jako Hollywood nás ale nejspíš nespasej. Infantilní, ukrutně povrchní film, kterej si myslí, že by si zasloužil minimálně Nobelovu cenu míru.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Česká seriálová tvorba je úplně v prdeli. Chce se mi blejt, když si pomyslim, jak skvělou práci Češi produkovali před čtvrtstoletím.

Jak je důležité míti Filipa (1952)

Supr inscenace Wildovy divadelní hry. U nás známej pod stejným názvem až na toho Earnesta. (Filip samo sebou)

Stříbrný kalich (1954)

Drsná pseudohistorická blbost, někde na pomezí sandálovejch filmů a praštěný historky z doby počátků křesťanství. Místama dost pitomý, ubohý a nudný. Jack Palance jako novej Mesiáš je docela srandovní a prdel je i debut Paula Newmana, kterej neskutečně nechutně imituje Marlona Branda, kterej právě v týhle době podával nejlepší ze svejch ranejch výkonů.