Ozark - Hrana (2017) (epizoda)

To mělo konečně grady, které jsem očekával. Naprostá pecka.

Ozark - Season 1 (2017) (série)

Rozjezd katastrofa, řekl bych že 4 zbytečné díly. Poslední 2 díly byla úplně jiná laťka. V půlce série jsem chtěl přestat sledovat, překousal jsem to a naštěstí nelituju. Poslední 2 díly to totiž zachránily a vytáhly podprůměrný seriál na zajímavý a dám šanci druhé řadě. Přesto dávám ⭐⭐⭐protože 2 díly z 10 je fakt málo

Spider-Man: Homecoming (2017)

Tom Holland je zatím nejsympatictejsi spiderman jaký zatím byl aspoň pro mě. Přibyl vtip a taková MARVELOVKA klasika. Skvěle natočené, hudba, děj, záporák. Nevidím tam slabé místečko. Opět povedená MARVELOVKA ovšem 4* jelikož marvel nám ukázal že umí ještě o trochu víc

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Má to slušný rozjezd a začátek, i dvě hlavní postavy jsou zajímavé. Ovšem druhá série absolutně ztratí akci a šťávu a vlastně i děj a seriál západne do průměru a možná i níž.. Podruhé si ho určitě nepustíte

Thor: Ragnarok (2017)

Největší jízda z MARVELOVEK doprdele ! Nepředvídatelné , samozřejmě že si stále drží akci , kvalitu jako je zvuk, filmařina scénář ale hlavně je tu víc vtipu a přesně jak měl, trefně  neovlivnil nijak děj ani postavy které si drží stále důležitost ! Prostě tohle mi sedlo :)) Připadal jsem si jako bych si dal pár piv, šnupnul kokain a posadili by jste mě na horskou dráhu která by mě kurva bavila a bylo by mi jedno jestli vypadnu nebo ne .. Prostě jeden z nejlepších filmů , MARVELOVKA určitě nejlepší

Ztracen v džungli (2017)

Inspirováno skutečnou události. Má to hodně much v ději, ovšem tyhle filmy z džungle a survivaku mám rád

Anděl Páně 2 (2016)

Anděl páně 2 zvedá opět prapor českých pohádek. Opět se jako jediná pohádka poslední doby může pyšnit kvalitním dějem, skvělými herci a vtipem. Skvělý Trojan a Dvořák přesně zapadají do filmu. Možná je to i tím, že znám náboženství takže všechny vtipy chápu mi to přijde jako poslední skvělá pohádka z české dílny

Atomový žralok (2016) odpad!

Jedna z největších hovadin, co jsem kdy viděl.. Po 10 minutách vypnuto