Červený trpaslík - Samsára (2016) (epizoda)

Jen nesmíme být upřímní, mravní, hodní, nesobečtí či ochotní.. To není fér máš výhodu

Doktor Strange (2016)

Nejprve mi Strange nějak nesedl a bral jsem ho jako jednu z nejslabších MARVELOVEK ovšem po více shlédnutí musím hodnocení změnit. Opět postava zapadá a je zajímavá pro další děj jako vždy. Navíc je sympatická. 4* film je povedený

Krtek a Panda (2016) (seriál)

Tu to zase všichni berou z pohledu, že na našeho krtka se nesahá. Vždyť je to úplně něco jiného, moje dcera krtka miluje toho českého ale když jsme už vše viděli zkusili jsme tohle. Jako pro dvouleté dítě už je dobře, že Krtek i panda mluví protože to dcera po nich opakuje. Baví jí to, příběhy jsou jednoduché, nelze to srovnávat s československým Krtkem ale odpad to určitě není

Řachanda (2016) odpad!

To měl být pokus o pána prstenů v pohádce nebo co? totální sračka.. Nechápu kde berou peníze na tyhle sračky

Stranger Things (2016) (seriál)

80ky jako vyšité. Tuhle partu si oblíbíte. Skvěle promíchané hororové a akční filmy z 80tek . Hororové i vtipné momenty. Viděl jsem ten hype okolo tohohle seriálu a nějak se mi do něj nechtělo. Tak jsem se k němu dostal až ted a musím říct. Ten hype je zaslouženě... Děj, herecké výkony, prostředí , atmosféra.. Vše nemá chybu, 4 série jsem hltal jako nic. Až na jeden díl ( sestra ) do sebe vše zapadalo jako perfektní promyšlený složitý stroj

Tajný život mazlíčků (2016)

Skvělý animák i pro ty nejmenší . Animák srší vtipem , akcí a přesně takto si představuji život domácích mazlíčků když nejsme doma :)

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Animák pro nejmenší které děj nemusí zajímat a budou se bavit. Pro dospělé překvapení jelikož děj je zamotaný a opravdu se stane detektivkou . K tomu přidán vtip a je vymalováno. Scéna s lenochody pobaví i po stopadesáté

Zpívej (2016)

Hodně povedený animak. Plný skvělých písní. Příběh pádu a vzestupu... Vtipný koala Moon a neméně vtipná slečna Crawlyová. My se vždy bavíme

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Lidi kteří jdou na tohle do kina a zaplatí za to tak by jim měl být u vstupu rozpůlen občanskýý průkaz

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Těžko navazuje na výbornou jedničku.. Vtip už se vytratil ale na nudný večer kdy nevíte coby si to klidně pusťte... Ale nejspíš si to pustíte jen jednou