Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

každou vteřinou, kterou strávím u tohodle pseudoněčeho, cítím, jak mi odumírá mozková buňka po buňce... živoucí peklo, které nám přináší naše vaše televize since 2005

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Proklínám toho, kdo jako první přišel s memy... Nebýt "Hah, gayyyyyyy" a gif překrásný Alison Brie, jak si mění obličej z úsměvu na vážný, tak na tento seriál snad nikdy nenarazím. A protože jsem slyšel všude možně chválu na tendle seriál, tak jsem se rozhodl, že se na pár dílů podívám a ok, tohle tak poněkud předčilo mé očekávání. Na víc pohodovější a oddychový seriál jsem narazit snad ani nemohl. Vážně se bavím u každého dílu, všechny postavy mají něco do sebe, ale myslím, že nejlepší jsou muslimo-jehovská dvojka Abed&Troy :)... Všechny postavy jsou tak rozdílné, ale přesto jsou všecky boží... Zpět k Abedovi - polský muslim... geniální nadsázka, úžasně pominutá postava, která táhne celý seriál na úplně nový level :D... Úžasná je ale i Annie, Alison je neskonale roztomilá... Ano, ze začátku mně to nepřišlo zase tak úžasné, ale pak přišel díl se "Somewhere out there..." a to mě přesvědčilo - seriál, který jsem hledal celou dobu. :) EDIT: Doooost širokým obloukem se vyhněte dabingu, z pohodovýho seriálu se díky tomu stal hrozně trapnej shit. 1. řada - 90%; 2. řada - 95 %; 3, řada - 80%; 4. řada - 60 %; 5. řada - 75%; 6. řada - 90 %   Nejlepší díly: 1x10 - Enviromental Science; 1x12 - Comparative Religion; 1x21 - Contemporary American Poultry; 1x23 - Modern Warfare; 2x06 - Epidemiology; 2x09 - Conspiracy Theories and Interior Design; 2x14 - Advanced Dungeons & Dragons; 2x16 - Intermediate Documentary Filmmaking; 2x19 - Critical Film Studies; 2x23 - A Fistful of Paintballs; 2x24 - For a Few Paintballs More; 3x04 - Remedial Chaos Theory; 3x14 - Pillows and Blankets; 3x20 - Digital Estate Planning; 3x22 - Introduction to Finality; 4x12 - Heroic Origins; 5x03 - Basic Intergluteal Numismatics; 5x05 - Geothermal Escapism; 6x11 - Modern Espionage; 6x13 - Emotional Consequences of Broadcast Television

Pokoj (2003)

"Aj did nat hit hr! Aj dyd naaaat! O haj, Mak."

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Upřímně jsem nepochopil ten hype kolem toho... Ano, je to Jackson, je to Tolkien, je to Středozem, ale tohleto je prostě přehnaný, film není tak úžasný, jak každej kolem mě vypráví, což je samozřejmě zklamáním... Prostě je vidět, že se ten film táhne jak šnek po fotbalovým hřišti, zkrácení tak o půlhodinu by zcela jistě neuškodilo, každopádně nevím, jak to má film hodně společného s knihou, takže se neopovažuji na tohle téma příliš narážet. Dalo se čekat, že to nebude až tak epické, jako LOTR, ale naopak tohle se tváří epicky až moc.. Hlavní záporák mi přijde celkem fajn, ale nepřijde mi to zas jako takový terno... Martin Freeman byl jako Bilbo parádní, naprosto výborná volba. McKellen, Blanchett a Serkis si odehráli svůj standard :).

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Jako super to dělat každý dva roky... aby se to omrzelo jako pes a podobně. Každopádně tohleto už je naprostý dno, co mohlo vůbec bejt. Stejská se mi po starém Česko hledá SuperStar - ta Porota byla profesionální, celkové zpracování bylo luxus... co se na tom změnilo?! EHM, lepší bude se zeptat, že co se nezměnilo - Ondřej Soukup. Porota je naprosto tragická, až to bolí... Proč jenom 3?! Proč tak debilní složení?! Ewička, která si ke svýmu povolání pomalu ani nepřičichla, v každym díle předvádí rádobystriptýz, inteligentný Habera so svojmi úprimnými názormi a Soukup, který se to snaží celé marně zachránit. Celkově odfláknuté zpracování ani raději nemám sílu komentovat. Fakt jenom marná snaha vydělat si díky své bývalé popularitě z minulý dekády... Trapaaaas! A to jsem brečel, když jsem viděl loňskou SuperStar s tím, že jsem si nedokázal představit, že něco horšího ještě může existovat.

Terapie láskou (2012)

zpočátku jsem si nemyslel, že ten film dokoukám do konce, ale jakmile jsem viděl neskutečně sexy Jennifer Lawrence, tak jsem to prostě díky ní dokoukat musel. Bradley Cooper mi konečně ukázal, že mi může být i sympatický. A Jen jako labilní hysterka? Naprosto úžasná - ta nominace je na místě. Film byl sám o sobě fakt dobrý, scénář se povedl, i když to není nic novýho pod sluncem... film o neuroticích :D pro neurotika to nejlepší :D

Na parket! (2010) (seriál) odpad!

A lidi se divěj, že tyhle naše generace stojí pěkně za hovno.. Kdykoliv se důsledkem zatméní slunce a jeho erupcím podívám na Disney Channel, tak mě popadne vždycky taková brutální bezmoc.. Není možný, aby něco tak debilního a zbytečnýho, co NESE název nejlepšího, nejpopulárnějšího dětského pohádkáře, mohlo vůbec existovat! A nejhorší na tom je, že něco tak naprosto kreténskýho má celkem sledovanost. Svět spěje do záhuby, jediná záchrana je zrušit Disney Channel a přestat se konečně přiživovat na jméně velikána Walta Disneyho. Utopické, ale svět by byl krásnější.

Česká soda (1993) (seriál)

"Dnes je tomu pěkných 50 let, co si Američané hezky posvítili na Japonce." Naprosto geniální český humor v podání geniální klasiky.. Čtvrtníček na Hrad! Protože to, co předváděl v tomto pořadu, to bylo neskutečný... :D Karl und Egon byli skvělí.. díky nim jsem se začal učit němetski

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Na tomhle seriálu se mi líbí, že není takový, jako ostatní kriminálky... Není tak šablonovitý jako konkurence, a právě to se mi na tom tak zamlouvá. Dá se dedukovat hned od začátku, kdo byl vrah, nemusíte čekat napnutě, až se ke konci objeví někdo zcela neznámý a představí se jako vrah. Mě tendle seriál zkrátka baví, u žádného dílu jsem nebyl zklamán.