Bohemian Rhapsody (2018)

Plných 100 procent ode mne dostaly pouze dva filmy - Vykoupení z věznice Shawshank a Forrest Gump. A tadá, přibývá k nim další. Tohle nemá smysl komentovat, to se musí vidět a v kině a zajít za promítačem, aby to pořádně vohulil. Tečka.

Dunkerk (2017)

No nevim proč ten letec přistal přímo u nacistů. To je takové monstrozně nesmyslně absurdně americké. Jako jinak mám Nolanovo filmy rád.

Pásky z Nagana (2018)

Suprovej dokument. Jakoby to bylo včera. Supr.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak tohle byla lahudkova podivana. Skvostna kamera. Suprovy scenar. Skvostne herecke vykony. V dnesni dobe se mi malokdy stane, ze mi utkvi toliko z filmu z predesleho dne. Suprovy tragikomicky humor popisujici stav spolecnosti a bezneho zivota poskvrneneho nejruznejsimi osudy. Bezte se odreagovat, doporucuji.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Film je naprosto v pořádku, na nic si nehraje, nic nikde nekrade, jak tady občas zaznívá v komentářích. Sága pokračuje. Nechápu ta vyjádření, že je to jenom pračka na peníze. A co by to jako jiného bylo. To je jako by ti rádoby kritici co tady blijí v komentářích nesmysly o odpadním filmu, jako že ten kdo peče rohlíky to dělal proto, protože dělá službu lidstvu a nic na nich vydělat nechce. Peníze to vydělá a to velmi slušné peníze, to mi věřte, protože to je nad poměry velmi slušný scifíčko. Kdo do kina půjde, určitě nepohloupí. Za mě je to 95 procent. Jeden z nejlepších starwars filmů. Je vidět že Luke jako herec vyzrál. Daisy vyrůsta v suprovou scifi herečku, snad jí to vydrží. Ve filmu je ovšem pár momentů, kde Rian mohl nechat v divácích propuknout emocinonální zážitky trochu déle a nepřepínat scénu tak rychle někam jinam.

Thor: Ragnarok (2017)

Docela vtipné. Ten obrat ala Strážci galaxie je suprovej. Lidi se prostě rádi smějí hloupým a nejapným vtípkům.

Blade Runner 2049 (2017)

Musím říci, že jen málokdy překoná dvojka jedničku. Je to sice plné deprese a dlouhých scén bez děje. Ale tohle prostě není akčáček ze třetí cenový.

Zúčtování (2016)

Velmi pěkná kriminálka. Hustodemosnký vypořádání se s vlastními démony bylo velmi precizně nakamerováno.

Tanečník (2016)

Supr, supr, supr. Konečně něco co má mezi těmi všemi filmy hlavu a patu. Občas se prostě vyplatí utrhnout se z mediální masáže na nový piráty, nový vraždění a jít se kouknout na emocionální podívanou podle skutečného příběhu. Jsem poctěn, že jsem tento dokumnetární film mohl vidět. Není nad příběhy, které píše sám život.