Žár (1986)

Pro mě sledovat filmy s Reynoldsem, to je vždycky vo držku..tentokrát to teda úplně trapnej odpad nebyl, ale že bych se vyhnul migréně, to se pochlubit nemohu..

Sám proti teroru (1988)

Filmy s Norrisem jsou vždycky taková pohodová oddychovka při nejlepším. Zde bylo málo akce, příběh taky žádná sláva a Norris byl málo drsnej.

Afganistan - The last war bus (L'ultimo bus di guerra) (1989)

Konečně jsem se dočkal a po pěti letech marného hledání na netu to konečně někdo hodil na YTB. Nakonec je to teda píčovina, ale ta akce a Gregory vypadají cool..kdyby to bylo celou dobu tak akční jako na začátku, dal bych o hodně víc.. btw ten plakát vypadá třeba uplně na jinej film.

Podsvětí (1999) odpad!

Chtěl sem dát jednu, za tu honičku s korvetou na začátku, ale vzápětí to bylo zasypaný nudnýma sračkama a nějakou střílečkou na konci se už nic nezachrání.

Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (1988) odpad!

Totalní vyprcanost pro úchyláky, co chtěj topit držku v kozách a nemůžou, tak si pouštěj na kazetě takovýhle vyprcanosti. Těm ženským je teď devadesát zamyslete se..tohle už hraničí s nekrofilií.

Hurricane Smith (1992) odpad!

Kdybych aspoň mohl napsat jen ,,nic pro mě” a dát třeba jednu hvězdu, ale tohle mě silně iritivalo tou nudou.

Noci v Harlemu (1989) odpad!

Nudná, táhlá hloupost, která má čert ví proč dvě hodiny. ,,polibte mi hoši pěkně celou prdel”

Krutá spravedlnost (1995)

Konečně béčko, který baví jak akcí, tak i kamerou. Už jsem ztrácel naději, že všechny dobrý už jsem asi viděl.