Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Nikdo (2021)

Akčný úlet, kt. nemožno brať vážne. Ale má to svoj nápad, štýl, či akciu.

plakát

Zabiják & bodyguard (2017)

Príjemná oddychovka, od kt. zbytočne veľa nečakáte, má štýl. Má zábavnosť vďaka, kt. sa čas nevlečie. Má hercov, ktorí sú kúúúloví...No a to by stačilo, toho vychvalovania. 112 minút fuč a vôbec to nebolelo.

plakát

Všichni jsou v pohodě (2009)

Rodina. Film sa pre mňa hrozne vliekol. Dej ma moc nechytil. Koniec bol, ale silný.

Chlast (2020)

Zaujímavo napísané, herecky parádne zahrané. Jedna radosť. Trefne ukazuje na jedno, či dve. ... Čo dokáže alkohol napísať do života ľudí. A, že i napriek tomu je v našich kultúrach úplnou samozrejmosťou. Často v COOL šate. A čo je bežné a samozrejmé nevyzerá tak nebezpečne...

plakát

Napola: Hitlerova elita (2004)

V dramatických scénach niekedy pôsobivé. Herecky sympatické. Len v mnohých scénach mi to prišlo veľmi predvídateľné a zjednodušené. Ale človeka to donúti zamyslieť sa.

plakát

Lepší pozdě nežli později (2003)

Aj napriek pár momentoch, kedy som sa zamýšľal, či to už nie je moc... lesklé, ma to dostalo. Tie pohľady, tie slová... Nielen Harry a Erica boli úžasní. Rovnako i Marin a Julian mali chvíle, keď na mňa dokázali dokonale preniesť emócie zo svojich pohľadov. A k tomu jemná hudbička... A po druhom vzhliadnutí to oceňujem ešte viac. A dávam i 5tu *.

První Píseň (2014)

Také pomalé, milé o jednej nehode v rodine a..

Favoritka (2018)

Ako to na začiatku vyzeralo zaujímavo, herečky boli pútavé..., tak to bolo v druhej časti neskutočne nudné. Utrpenie.

Vichr 2 (2015)

Ak máte radi kone a nevadí Vám hromada klišé, pridajte na hodnotení.

Equalizer 2 (2018)

Zadosťučinenie 2 s peknou fasádou pri záhradke.