Tři mušketýři (2011)

Strašný mix žánrov. Pokusy o vtipné dialógy silené, až na zaplakanie. Mnohé scény pôsobia až neskutočne komicky. Vlastne by ma neprekvapilo, keby Milla vytiahla z dekoltu bazuku, kardinál si nasadil matrix brýle a vtáky na streche by na diváka prehovorili. Dejovo slabučké. Skrátka, megalomania až na grcanie.... Záchvat som našťastie nedostal. Mads si opäť oddrel svoje a udržal aspoň hviezdu. Ostatní buď nemali priestor na hranie alebo ...

Atlas mraků (2012)

Veľmi zaujímavo natočené a zostrihané. Seria menších príbehov poprepájaných spoločnými momentami, postavami, či iními barličkami. A tie masky.... Ale niečo do plného hodnotenia chýbalo. Každopádne, výborné.

Aneun yeoja (2004)

Parkrát som žasol nad tým, že ako dokážu z niečoho, čo sa správa úplne absurdne a trapne, spraviť niečo zábavné a akceptovatelné. Film, že o láske jedného bazbalového zabednenca. Nadpriemer, uvažujem ešte o ďalšej hviezdičke navyše...

Nespoutaný Django (2012)

Nie je to štýl filmu, z ktorého by som bol pafffff. Ale... Už len kvoli pánom hercom sa to oplatí vidieť. Hravo zahnajú nudu.

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Také milé, čarovné, rozprávkové. Doplnené príjemným soundtrackom a charizmou predstaviteľov. Žiaľ chýbalo mi tam niečo, čo by ma úplne odrovnalo. A zle na mňa pôsobila (gýčové správanie) scéna okolo sockeru. Možno som očakával veľa. Avšak i tak milé, vykukujúc nad šedý priemer.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Stále blockbaster preplnený efektíkmi pre popkorňákov. Ale teraz si ma tempo až na pár momentov udržalo a šarm hlavnej dvojice to uhral.

Moneyball (2011)

Baseball mi absolutne nič nehovorí. Avšak myšlienka tímového duchu sa mi pozdáva, rovnako ako to, že peniaze nie su všetko... Poučný film na jedno pozretie.

Biutiful (2010)

Galadriel to vystihol presne tak ako to vidím i ja.

Amazing Spider-Man (2012)

Len na oddych. Na tretí krát som to dopozeral. Nenapadá ma nijaký moment , ktorý by vo mne niečo zanechal.