• Pohádka

Bratři (2023)

Koho zajímá tato tématika, určitě film ocení, dobře natočené, výběr herců fajn. Kombinace Oskara Hese a Jana Nedbala v roli bratrů byla bezva, sedlo jim to. Přistihla jsem se, že se však místy nudím. Jinak každý si udělá obrázek, zda bratři Mašínové byli hrdinové nebo vrahové.

Docent (2023) (seriál)

Nebylo to špatné - kombinace dvou výborných herců tedy Vetchýho a Trojana byla fajn. Zápletka taky dobrá, jen se to mohlo zkrátit na jeden hodinový díl, na můj vkus totiž moc zdlouhavé. Tereza Ramba opravdu zbytečně moc ukřičená, jinak dobrý. Tři hvězdy.

Místo zločinu České Budějovice - Slunovrat (2023) (epizoda)

Zdejší hodnocení nechápu. Rozhodně mnohem lepší zápletka, obsazení i příběhy než kriminálka Modrava. Avšak na Bárdos si musím zvyknout. Jinak krimi předčila mé očekávání.

Grand Prix (2022)

Výborné herecké výkony Štěpána Kozuba, Kryštofa Hádka, Anny Kameníkové a Tatiany Dykové. Za výkony a za to, že se člověk zasmál, dávám 4 hvězdy.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Děj dost zvláštní, celé se to táhlo, nudilo mě to a bylo to nekonečné... Zdejší hodnocení nechápu.

Někde mezi (2022)

Něco mezi 2 hvězdami a 3. Pomalý spád, chvílemi nuda šeď... Ale hezká příroda, příjemní herci.

Odznak Vysočina - Zlobába (2022) (epizoda) odpad!

Tak tohle je jedna velká katastrofa!! Bez šťávy, bez grifu, bez zapálení - nuda, nuda, nuda! Což je dost smutné, protože kriminálních seriálů je mraky právě z toho důvodu, že je jednoduché je natočit. Mám ráda Michala Suchánka, avšak v roli kriminalisty fakticky ne! Nechápu výběr herců. Také si myslím, že opravdoví kriminalisté si zakrývají oči, když běží něco takového v televizi, protože jako laikovi mi přijde úplně na hlavu, když mají ve vyšetřovací místnosti člověka na výslech a přijde druhý kriminalista říct tomu, co vyslýchá před člověkem, že našli tělo té a té tam a tam. Tak tohleto víckrát neeee!!! Zlatá Šumava, Specialisté apod.

Božena - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

První polovina rozhodně mnohem lepší, než druhá.