Poslední zůstává (1996)

Jak je tu zmíněné, je to podle známého westernu... Ale jako ať vás tohle neodradí, je to ten drsnej Willis jak ho známe. Ve filmu svoji roli zvládl a není to celkově špatné. 4* dát nemůžu, tak to berte jako lepší 3*

Rychle a zběsile 2 (2003)

no no néé že bych se divil tomu nízkému hodnocení.... ale ono to je asi pro lidi co maj rádi auta a ty si to můžou opravdu užít, já se za to nestydím, že já ano. Dle mě asi trochu slabší díl série, jenže když si spočítám kolikrát jsem ho viděl nemůžu dát jen 3* :)

16 bloků (2006)

Určitě vás to neurazí. V podobném žánru jsou daleko lepší filmy viz L.A. Přísně tajné a další. Jenže pokud máte rádi Willise, zrovna nic nedávaj a nepožadujete super kousek tak to můžu i doporučit. Neměl jsem daleko od 4*, klidně koukněte a třeba je dáte :)

Piráti na vlnách (2009)

Rock and roll! Filmově to funguje asi tak na 4*, takže to je moc dobré a pro nadšence rocku? No budu se divit když daj méně než-li 5*!

Politická střelnice (2009) (pořad)

Hvězdička za některé hosty.. Ale no co no... Ne nebudu to víc komentovat

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Fandové tohohle typu filmů musí slintat blahem. Jenže za mě to je zas jen "takovej" ten film. Určitě je sakra povedenej a já si ho i svým způsobem užil... Ale i když vám skvěle udělají rybu a vy ryby nejíte tak z ní na větvi nebudete :) 3*

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Viděl jsem ho náhodou po spoustě let... Zase jeden z pořadů, které jsem jako "malej žral" :) ... Těžko se to hodnotí ale dát 3 mi přijde málo na to jak jsem ho měl rád..

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Druhý Sherlock nezklamal ale zas ani nepřekvapil. Furt se jedná o tu "lepší" oddechovou zábavu. Je to zabalené v pěkném grafickém zpracování a s úžasnou hudbou! Určitě se zas musí počítat s tím že to je "Akčňák". Z daleka se nejedná o nějaké drama, protože pokud to budete brát jako drama, budete zklamáni. Každopádně neurazí a pobavíte se.

Xena (1995) (seriál)

Malej Baltik na to rád koukal. Dnes už vydržim jen pár minut ročně když přepnu omylem TV...

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Víte co mě překvapilo? Já to dokoukal... Rodriguezuv "komerční" počin není zas tak moc zlej. Tak se na něj nezlobme, z něčeho žít musí a koukat se na to jakž takž dá..