Je naděje (1989)

Zajímavým způsobem skloubená komedie s romantikou. Určitě tím nic neztratíte, herci hrají skvěle jen pozor na 2 verze dubingu.. Popř doporučuji originál.

Zorro (1990) (seriál)

Určitě by to nebylo dnes tak "silné" hodnocení ale mému mladšímu já se to líbilo hodně hodně moc tak musím volit kompromis...

Strážci vesmíru (1997)

Těžko se to hodnotí když je vám pět šest let tak je to pro vás bomba ale když už je vám víc tak se to hodnotí těžko. Na druhou stranu jsou věci, které vydrží koukatelné furt ale tahle to není. Volím kompromis

Zpívánky (1984) (pořad)

Jako malej jsem to nesnášel... nacpali to vždy před hlavní pořad nebo za. Nemám se s tím rád a kulturně nic významného.

Na stojáka (2004) (pořad)

Vzhledem k tomu že občas jsou některé opravdu horší kvality tak 5* by nesedělo... Ale poměrně se podivuji nízkému hodnocení, protože většina jsou perfektní skeče..

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tohle se mi tak často nestává. Jediné co udělám je že odkážu na komentář "POMO". Opravdu směsice všeho možného, která prostě funguje...

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Pokud máte rádi předlohu a bojíte se že vás parodie "naštve" tak se bát nemusíte. Film vychází z originálu spíš jen rámcově tak tam nevzniká "střet zájmů". Celkově se určitě pobavíte ale srovnání třeba s Manituovou botou to je krapet slabší, o kousek bych řekl že tomu unikli 4, takže jen silné 3*.

U nás v Kocourkově (1934)

Asi je se těch 5* může zdát býti trochu nadsazenými... ALE! genialita hlášek, absurdita příběhu, Werich a ukázka lidské hlouposti v takové míře v roce 1934? Neskutečné..

Návrh (2009)

To co tahle romantická komedie má splnit splňuje ale zas tak moc přes rámec nejde. Jinak velmi dobře zpracovaný koncept. 4*