Lítám v tom (2009)

Nemůžu se s tímto filmem stotožnit. Žačal jsem sledovat film luxusní třídy. Pak to chytlo zvrat, střelilo se to do hlavy a skočilo z útesu...

Hrdinové (2006) (seriál)

První série skvělá záležitost... Ale to co se stalo dále se raději nekoukejte ani nesnažte domyslet.

Harvie Krumpet (2003)

Spíš drama než komedie, sice úsměvné drama ale drama. Úžasně roztomilé, zvláštní a pro mě originální. 90%

Earth (2007) (TV film)

Jsou to obrázky, moc krásný obrázky. Hodnotit se to jako normální film snad ani nedá...

Holka na zabití (1975)

2x jsem se snažil to dokoukat... jenže sic je to poměrně krátké ale dějově by to bylo tak 15-20 minut. Strašně až moc natáhnuté..

Honey (2003)

Je to hodně naivní ale pěkné. Pěkné asi hlavně kvůli slečnám, výběr je perfektní to taky vyzvedává z podprůměru. Jinak "kulturní" hodnota bude mizivá...

Ledové ostří (1992)

Mám v celku rád tu americkou naivitu a dosáhnutí čehokoliv... Tenhle film mi to ale naservíroval nějak až moc naivně. Pokud máte rádi krasobruslení tak si hvězdu přidejte a pokud přehlídnete i pár drobností a máte chut na "červenou knihovnu" bude se vám to líbit. Pokud na toto chut nemáte radši si pusťte něco jinného.

Kamarád taky rád (2011)

Vždyt ono je to vtipné, prosté a jednoduše se bavíte.. Příběh se dá celkem snadno odhadnout ale je vám servírován v příjemném tempu. Vtípky jsou povedené a filmu sedí. PS: Pokud se na film koukáte s osobou něžného pohlaví tak pozor na jednu citlivou secénu při obětí. Stačil mi jeden blbí pohled a bolelo to ještě celý týden potom! :)

Haló, haló! (1982) (seriál)

Po 2. seriích zatím "jen" 4* ... je to výborné, má to nápady ale něco, opravdu málo mi chybý k tomu dát plné hodnocení. Kdokoliv kdo snese aspon trochu anglický humor, tak to má doporučené. Perfektní "parodie" na válku.

Krevní pouto (1998)

Film kde vám chybí první polovina... První polovina filmu by patřila pomalu do odpadu. Naivní postavy, které jsou ještě ke všmu hloupé. Jenže pak se film zlomí v perfektní trilerové drama, že vás napne jako Áčkoví thriller. Když přetrpíte dlouhý "začátek" dostanete výbornou podívanou. (65%)