Čepel smrti (2009) odpad!

Co to mělo znamenat? Jak se mohli někteří slavní herci snížit k takovému filmu? Herecké výkony ostatních byly děsné, tvůrci se netrefovali s dabingem, pořád stejný zvuk čepele... A na začátku filmu, kdy už zůstala jenom jedna, místo toho, aby utekla, tak jenom čekala na vraha. Hrůza!

Případy 1. oddělení - Loterie (2022) (epizoda)

Radka Drexlerová se jmenuje, ukažme si všichni na ni. To musí být příjemné takto pozorovat sebe sama, dobře jí tak. Vynikající Marešova pomsta.

Láska hory přenáší (2022)

POZOR! VĚTŠINA 5* HODNOCENÍ JSOU FAKE ÚČTY! Podezřelá reklama na facebooku s hodnocením až údajně 94 % z čsfd ve mně vyvolala pochyby, protože něčemu takovému se nedá věřit. A opravdu - většina nadšených hodnocení a komentářů patří účtům založeným na začátku května 2022, s přesně 200 hodnoceními, přičemž tím prvním je čistou náhodou Láska hory přenáší (ach jo, jak někdo může být tak hloupý, když podvádí). Jiné účty jsou starší a takto prvně hodnotily Lásku v čase korony, shodou okolností od stejného režiséra. Film je tedy velmi nadhodnocený a evidentně se jedná o velký slovenský odpad. Nechápu, jak se k něčemu takovému mohou tvůrci snížit. PROSÍM POSTIHNOUT!