Sám doma (1990)

Harry, jdu do baráku!

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Bavila jsem se a jakmile se objevilo 12 měsíčků, tak jsem se i nahlas smála. V dnešní době děsńych pokusů o pohádky je to příjemné překvapení.

Grinch (2000)

Vánoce bez Grinche? Neexistuje! Má nejoblíbenější vánoční pohádka a je úplně jedno, že už jí umím úplně nazpaměť.

Avatar (2009)

Co všichni s tímhle filmem máte? Vždyť je to Pocahontas spojená s videoklipem Earth Song od Michaela Jacksona a doplněná hudbou z Tróji. Ta hvězdička je za zpracování filmu, ale tím to tak končí, příběh je nulový.

Sirotčinec (2007)

Horor? Určitě ne, ale s tím mysterióznem souhlas. Film mě ze začátku trochu nudil, ale ten konec opravdu stál za to.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Je neskutečně vtipný, že úplně stejný film, akorát od Katy Perry, má 75%. ČSFD je plný pokrytců, co nedokážou zkousnout něčí úspěch.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Je neskutečně vtipný, že úplně stejný film, akorát od Justina Bieber má pouhých 21 %. CSFD je plný pokrytců, co nedokážou zkousnout něčí úspěch.

Rituál (2006)

Když já mám Cage a takovýhle zvraty na konci strašně ráda.

Podezření nula (2004)

Říkejte mi hnidopich, ale přeložit "You're welcome Tom" jako "jsi vítán Tome", to je prostě špatně.

Insidious (2010)

Měla jsem našlápnuto na 4 *, ale od půlky mi to přišlo prostě směšný. Takže 3 hvězdičky za naprosto asi-se-poseru začátek a konec.