Mulholland Drive (2001)

Tohle se mi už dlouho nestalo. Po dodívání jsem asi ještě hodinu nemohl vydýchat ten konec. Není opravdu filmu po jehož závěrečných titulcích chodím jen tak po venku a přemýšlí co tím chtěl mistr říci. Přiznám se, že dodnes to vlastně nevím, ale ten dojem je opravdu silný.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Geniální pohled na americkou společnost a nejen ji. Neotřelý způpob parodie všeho a všech se opravdu jen tak nevidí a je to jeden z mála seriálů, které pobaví i po několikátém shlédnutí. Nejlepší postava (spíše nejvtipnější) Cartman mně svým sobectvím a smyslem pro demagogii dokaže pokaždé dostat na kolena. Supr není co dodat. Snad jen některé díly nebyly to ono, ale celkově BOMBA!!!!!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Po skoro třech sériích zvedám na plný počet. Neskutečně dobře tato serie graduje a Sheldon má čím díl lepší hlášky. Prostě neni co dodat.V současnosti po South Parku nejlepší komediální seriál.

Dexter (2006) (seriál)

Tak tenoto seriál je podle mého nátoru NAPROSTO geniální. Mám do posud hotové všechny díly po 10. díl 4.seriea a už teď se nemůžu dočkat závěru, která zdá se býti naprosto famozní. Navození pocitu napětí a gradace v komibunaci s rodinnými problémy a životem dextera josu hlavní devizou tohoto skvělého seriálu. Všem co neviděli doporučuju.