Poslední skaut (1991)

Jelikož jsem nedávno viděl i Lethal Weapon, tak je porovnání nasnadě. Bezpochyby kvalitní zábava je tento film, ale kdybych dal plný počet ukřivdil bych tím Dannymu a Melovi.

Machete (2010)

Cool, ale přece jsem čekal něco více krvavějšího, akčnějšího a vůbec víc úletového. Celé je to nějaké nedotažené, ale zasmál jsem, krásné dívky viděl tak co ....tři hvězdy stačí.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Tak tenhle seriál jsem dlouho očekával a musim říct že to bylo opravdu zklamání. Tím že většina seriálu se odehrává v interiérech mi to dává pocit lacinosti. Stargate:SG 1 měl taky nízký rozpočet ale nějak to na mně působilo lepším dojmem a zcela určitě se z toho stal naprostý kult. Tohle je jen laciná náhražka.

Smrtonosná zbraň (1987)

Nevím proč, ale strašně dlouho jsem odkládal zhlédnutí tohoto kousku. Bohužel to bylo k mé škodě. Film skvěle vygradovaný plný hlášek se prostě musí stát legendárním a spadnout do těch mých nejoblíbenějších. Akční scény na tu dobu podařené a dialogy OPRAVDU skvěle napsané. Závěrečná scéna v bahně byla už jen třešničkou na jinak výtečném dortu. Já mizím a jdu koukat na dvojku

Funny Games USA (2007)

Výborný a zároveň neotřelý, brutální film. Precizně natočené jen na statické kameře a absence hudby udělala pro mně z toho filmu doslova peklo. V průběhu filmu režisér nechává divákovi naději že by vše mohlo relativně dobře dopadnout, ale.....prostě masakrální konec se vším všudy. Tohle opravdu neni film pro slabé povahy.

Defendor (2009)

Tak tohle jsem nečekal. Narozdíl od Kick-ass, což byla prakticky jen řezničina, tohle mně jakýmsi způsobem zasáhlo. Čekal jsem supr srandu a místo toho jsem viděl zvláštně melancholický film, jehož atmosféra na mně nebývalým způsobem zapůsobila. Myšlenka že i obyčejný člověk se může postavit a zlu a člověk nemusí jen stát přihlížet je opravdu brilantně podaná. Film jsem zhltnul od začátku do konce a taky z velké míry kvůli hereckým výkonům Woody Harrelsonovi a Kat Denningsové. Velké překvapení!!!!

Invaze (2007)

Opravdu zajímavý a podle mně nedoceněný film. Skvělá Nicol Kidman a skvělý námět dělají z tohoto filmu skvělou podívanou a film má jedinou slabinu: scénář. Konverzace postav mě přišli příliš statické ale celkový fojem z filmu mně to nezkazilo. Zejména věta,,Podívejte na na noviny. Přinejmenším jsme zase lidmi.´´ mě dostala a rozhodla pro čtvrtou hvězdu.

Ulice (2005) (seriál)

Koukat na tohle déle než týden=lobotomie. ALE! Je to prostě čas doma trávený s rodinou u jejich oblíbeného seriálu a tudíž mám při sledování na to takový klidný pocit, že nemám žádné starosti...prostě pohodička bez stresu. Ale jinak je to z filmařského hlediska (jestli jsem to teď nepřehnal) opravdu brak..Kdykoliv se na to můžete začít dívat a vůbec nevadí že jsem to to před tím neviděli rok třeba. Dvěma slovy: prostě NOVA

Sex Drive (2008)

Neurazilo. Klišovité, čitelné, ale na zlepšení nálady bych řekl ideální.