Avatar (2009)

Hodně jsem z hodnocením váhal. Kdybych měl hodnotit čistě jen vizuální stránku, tak by mi na to hvězdy nejspíš nestačily. Hotové orgie, pastva pro oči atd atd. ..to už tady bylo snad milionkrát. S dějem už je to horší. Víc americký film jsme už dlouho asi neviděl. Od začátku je jisté jak to dopadne, klasický klišovitý konec, kdy ti špatní dostanou na pr***, ale přece jsem nedokázal strhnout oči z obrazovky, ani jednou jsem se během filmu nenudil. Tudíž suma sumárum myslím, že 4 hvězdy jsou dosti adekvátní.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Po shlédnutí části druhé série jsem došel k závěru, že vlastně už jen čekám na díl, který alespoň trochu rozplyne tu nudu. Ne a ne přicházet tak měním hodnocení na slabé dvě hvězdy. Přijde mi trapné a strašně nudné pozorovat neustále stejně se chovající postavy a opakující se zápletky. O čem ty díly vlastně jsou!!!?? Jen ubohá mozaika představ mně stále více nesympatického hlavního. Dám tomu ještě šanci ale nedoufám že se to změní.

Rec 2 (2009)

Dokonale to navazovalo, parádní podívaná,ale.....prostě už jsem se t.ak nebál jako u prvního dílu. Jsem zvědavý na trojku ale mám trochu obavy co z toho nakonec vzejde. Celkově ale byl tento film strhující ale plnýúpčet prostě nemůžu dát kvůli jedničce.

REC (2007)

Nejsem fanda hororů a teprve těch natočených stylem ala Blair witch.Po několika doporučeních a z důvodu nudy jsem se do toho nakonec pustil a nic jsem od toho nečekal. Ale TOHLE byl totální masakr. Film působil jako liveko z nějaké zvrácené reality show. Když už mi strachy zešedivěly vlasy a bílé trenýrky se staly hnědými, chtěl jsem se na to vykašlat. Pokračoval jsem i přesto až do konce a...........totální masakr jednoduše. Přišlo mi že se na konci kromě zombie hororu přepletli i jiné i žánry. Konečně po dlouhé době film, který stál za to a nebyl s americké produkce. Super

Far Cry (2008)

Ještě vydychatelné,ale i tak zprznění jedné z mých oblíbených her..Na Uweho good vcelku

Atentát v Ambassadoru (2006)

Celý film se setkáváme s různými postavami, nahlížíme do jejich soukromí a postupně se s nimi sbližujeme, aby to co přijde na konec udělalo v nás tím větší dojem. Je to film, od kterého jsem čekal úplně něco jiného, ale to co jsem dostal při shlédnutí člověka prostě dostane. Závěrečný famozní proslov Bobbyho jen ten výsledný dojem ještě umocnily. Skvělý film s pardáním hereckým obsazením, jen tak mimochodem.

Čistá duše (2001)

Málokdy mě film dokáže takhle upoutat po celou stopáž. Famozní film se skvělými herci. Tady opravdu neni co dodat. Nádhera!!!!

Zataženo, občas trakaře (2009)

Jeden z nejoriginálnějších a nejnápaditějších animáků co jsem měl možnost vidět. Suprnápady. Ninja kuařata, šapgetové tornádo, atd....Prostě bombastický zážitek. kde si každý člen rodiny najde něco.

Zlo mezi námi (2003)

Po dlouhé době jsem viděl film, který nepocházel v obrovské hollywoodské produkce. Dojem to však udělalo o to větší. Skvělý příběh (i když trochu omšelé téma), který říká, že zlu je ze všeho nejdůležitější se postavit, aby člověk něčeho dosáhl. Bez odvahu člověk nikdy nic nezmůže. Výborné, doporučuji.

Zločinec (2008)

Perfektní film!!!