Nahota na prodej (1993) odpad!

Tieto porevolučné , proazápadne skvosty stoja za milú kedveš."Vy zíráte, my zíráme. Vizír!"

8 MM (1999)

Z môjho pohľadu Nikov pomyselný vrchol jeho hereckej kariery.Tento film patrí do mojej super krimi trojky 90-tych rokov.Mlčanie jahniat,Se7ven a 8mm.Skvela dusivá atmosféra diváka celkom pohltí."Nedáš si pivo nebo panáka?Nejak mi po Tý produkci vyprahlo."

Sicario: Nájemný vrah (2015)

V Juareze kurva nosia pradu.No to ma poser.Trio Blunt ,Torro, Brolin sú super partička ktorá si Vás podmaní.Soundtrack je priam hypnotický.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Z vypätím všetkých síl a pôsobením domáceho vezenia vďaka Corona vírusu som to dopozeral.Tessa aj Chris sa snažia,ale ako si im to neladí.Toho hláškovania je tu až moc.Vesmír si vždy najde spôsob ako Ťa dostať tam kde Ťa potrebuje a kedy ťa tam potrebuje. To sa mi lúbilo.

Jimmy P. (2013)

Traumatizovaný indiansky ostrelovač z II.svetovej vojny a nielen z nej na ceste k psychickému uzdraveniu nie zrovna štandartnými psycho technikami.Malo to dobrú atmosféru a Benicio ako vždy skvelý.Flashbacky s traumami z detstva a mladosti które hral dospelý Jimmy/Benicio boli fakt super.

Jak prosté - Poslední společná poklona (2019) (epizoda)

No na môj dušu.To teda bol ale koniec......jak za korunu kudla.😉 Bohužial potencial siedmej serie bol žalostne nevyužitý keď sa duo presunulo do británie.Ja som touto seriou naprosto sklamán.Jak prosté.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Zase ďalšia streamovacia vata,len aby sa niečo natáčalo a nové mohlo pridať do ponuky.Musím však uznať že to bolo lepšie ako Pustina.

Hokejový zázrak (2004)

Dobré ,ale nemalo to gule.Dosť rutinne natočená záležitosť.SKôr hraný hraný dokument ako dráma.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Dnes to dávali na film+ a ja som to videl asi po 10 rokoch.Musím uznať ze ten film pre mňa dozrel ako víno.Nechápem svoj predchádzajúci kritický pohľad na tento film.Je to zábava keď sa stým človek stotožní.

Doom Patrol - Pilot (2019) (epizoda)

Teda, ten pilot zatiaľ nič moc.Ale tak isto som to mal aj s Penny Dreadful a potom som sa nemohol od nej odrhnúť.Ako vrevel slepý hluchému: Uvidíme.Rozodne sú postavy zaujímavé,takže potencial tu je.