Mr. Movie

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 21.4.2019  21:17
    Tady hlídám já (2012)

Já tedy ze soucitu tu jednu nedám.

• 7.4.2019  18:16

Vůbec mě to nechytlo. Hrozná nuda.

• 17.3.2019  19:55

Obě hvězdy jsou pro psa 🐶

• 12.11.2018  11:34
    Zlo v srdci (2014)

Podle ukázek to vypadalo na průměrný Béčkový film. Po hodině jsem se dozvěděl, že se někdo někam přestěhoval a že někdo dostal mrtvici. Tolik času na dvě informace. Ve zbytku se dělo něco co bylo už natočeno tisíckrát a tady navíc ještě blbě.

• 2.10.2018  11:37

Nic moc, v podstatě zklamání. Až na 2-3 momenty nudné, utahané.

• 10.4.2018  11:53

Nebýt seriálu, který byl aspoň zpočátku dokonalý, tak by to byl odpad jak vyšitý. Přijde mi, že už to všem zainteresovaným vlezlo na mozek. Ke spisovné češtině mám v běžném životě daleko, ale rozhodně si nemyslím, že sprostota=vtip. Celý to bylo spíš trapný omyl.

• 14.3.2018  22:27

Kam ten český film spěje. Toto je film roku? Nulová myšlenka, respektive v záměru asi byla , ale nic do hloubky a totálně nedotažené. Hrůza.

• 27.1.2018  23:14

Tak tohle mi fakt dostalo a překvapilo. Pokud to srovnám s podobným filmem Magnolia, který je o dost lépe hodnocený, tak já musím naopak upřednostnit tento snímek.

• 27.1.2018  23:07
    Magnolia (1999)

No za mě bídná čtyřka. Vzhledem k tomu, že leccos bylo moc předvídatelné, tak konec byl vyloženě slabý.

• 4.1.2018  09:47
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Vcelku jsem se pobavil. Škoda, že druhý díl byl slabší. Historicky to bylo o ničem, prostě kousek vytržený ze života Marie. Jakoby to bylo točené s tím, aby si tam každý našel kousek svého. A to je největší mínus celého filmu. Ideálně bych to viděl na seriál, který by ukázal celý život MT. Takto pojatý scénář mě jen utvrdil v tom, že se podruhé už nepodivám.

• 30.10.2017  21:54
    Dům snů (2011)

V polovině filmu jsem se rozhodoval jestli to dokoukám, ale nakonec docela dobrý.

• 30.8.2017  09:53

Naprosto o ničem. To co měl film říci se objevilo v popisu. V samotném filmu nic a ještě jednou nic. Škoda. Námět to byl parádní, až se divím, že se objevil až nyní.

• 14.8.2017  21:52
    Sousedé - Nový začátek (E01) (epizoda) (2017)

Dalo se to čekat, ale bylo to snad ještě horší než jsem čekal. Uff. Vlastně nevím, kdo je v této televizi největší uchylák. Před nedávnem se pan ředitel Soukup vyjádřil v tv, jaké má štěstí, že potkal Honzika Musilů. Každopádně jejich večer pak pokračoval Skutečnými příběhy a to už bylo o život. Sračky všech sraček futrál.

• 23.4.2017  21:47

Za mě v pohodě.

• 17.4.2017  10:34

Otto byl nejlepší, byť se tomu nedalo věřit. Tak asi tak...

• 5.2.2017  12:06
    Odvrácená strana ráje (TV film) (2014)

Film, scénář, herci, všechno tragédie. Docela by mě zajímalo proč si to ta Patricia tak komplikovala. Na čem asi tak Steven Palmer Peterson jede.

• 15.1.2017  22:26

Jako objasnění poměrů v kejklířském světě ta jedna hvězda. Jinak kravina bez dalšího komentáře.

• 27.12.2016  15:32
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

Tak jsem viděl asi jiný film. Tragédie na n-tou. Chvílemi jsem si myslel, že jde o parodii. To bych byl rád a za snahu by pak jedna hvězdička byla. Vymyslet scénu, kdy si Sam Hawkins vybírá svůj skalp v jakémsi indiánským archivu muselo hodně bolet ať už to bylo myšleno jako vtip nebo jako potvrzení úrovně tohoto dílka.

• 28.8.2016  18:12
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

No to je počin. Barrandov se fakt vytáhl. Kouknul jsem dva díly a ten druhý jen z falešné iluze, že to nebude to nejhorší co jsem viděl. Sem tam jsem se z tohoto škaredého snu jakoby probouzel, například když se Musil snažil zahrát překvapeného moderátora. Ale pak přišel detektor lži a definitivně jsem byl poražen a doražen.

• 5.8.2016  22:44
    Nic nás nerozdělí (2012)

Tak jsem to vydržel do konce. V té době, jen pár dní po tsunami jsem tam byl a proto tuto tragikomedii nemohu hodnotit jinak. Jinak od příští cesty se budu pojišťovat zásadně u pojišťovny Curych. Místo toho abych ležel na jednom Malajsijském ostrůvku v místnosti zvané nemocnice, tak jsem třeba mohl letět speciálem do Singapuru...

• 28.6.2016  23:45
    Pečovatel (2014)

Po dlouhé době dobrá detektivka. Příjemně napínavé, pro mě se super koncem.

• 10.6.2016  13:44
    Identita (2003)

Nemám vůbec nic proti možnosti vysvětlovat si různě, co nám tím autoři chtěli říct ba právě naopak, ale tady mi to vůbec nesedělo. Z tohoto pohledu od půlky to jelo z kopce, konec tragický. Že by se autoři ridili heslem, čím větší maglajz v tom uděláme, tak to bude intelektuálnější. Navíc i herecky pro mě slabé. S bidou 2*

• 29.5.2016  17:37

J. Mooreová dobrá, absence citového vydírání velmi potěšila.

• 21.5.2016  21:45

Jestli jsem doufal, že konec to aspoň trochu vylepší, tak jen potvrdil kravinu. Tak slabý scénář se nehodí ani na béčkový filmy.

• 20.4.2016  23:49
    KAMU ve Vietnamu (TV pořad) (2015)

Není to zábava, ani dokument a ani o vaření. Celkem zbytečný počin.

• 26.3.2016  18:47
    Masaan (2015)

Ani jsem nečekal tak dobrý počin. Realisticky vylíčená Indie, tak jak jsem ji poznal osobně. Hezký příběh bez zbytečného sentimentu.

• 2.3.2016  23:52

Kravina

• 2.2.2016  23:44

Kravina na první pohled, na druhý taky.

• 19.1.2016  21:57

Tolik jsem se těšil i oříšky připravil a nakonec se nic nedostavilo. A to mám filmy v minimalistickým duchu rád. Celé to na mě působilo jako čím méně ukážeme tím víc to bude umělecký.

• 10.1.2016  17:40

Ptákovina. I jako komedie nepřesvědčivá, ani na to nedělní odpoledne.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6