Zlatá horda (2019)

Chudák Zachar. S manželkou, vyhlášenou to zakarpatskou krasavicí Botoxmilou, která vypadá jako nejhorší noční můra plastického chirurga Donately Versáče a hraje jako zánět trojklanného nervu, má dva syny – Vladigeje a Brázdirekta. Moc chytrosti ani talentu sice taky nepobrali, ale jinak kluci jako bukvy! A tak jen celé dny lítají polonazí po lese jako zdivočelý Lautner, zatínají břišáky a píchají se gumovými meči, co vypadají skoro jako opravdické. To ovšem jen do té doby, než Vladigej opíchá medvěda, začne pochybovat o své orientaci a zhlédne se v princezně mentálbojovnici Mykoslavě Pičichvostinové, dceři uzurpátorského a lásce nepřejícího vojvody Zmrdslava Obrnoviče. Takže není divu, že mýdlooperními hňupostarostmi zmítaný Zachar, od přirození sveřepě udatný kyjevskoruský bohatýr, se celou tu dobu tváří a mluví, jako by ho trápil příšerně svědivý genitální opar. Ale to jen do té doby, než na to idylické území mexických telenovel vpadne strašlivá Horda mongoloidů ve vskutku děsivém počtu třiceti koní a třiceti statistů typu „vypadáš-aspoň-trochu-jako-ťaman-tak-v-tom-hraješ“, vedená ukrutným a nemilosrdným chánem, otylým Korejcem Burkinafasem. To se hned vše rázem změní. K horšímu! Zachar náhle přehodí mimickou polohu a dělá xichty, jako by měl každou chvíli pojít na akutní zánět patosu, přičemž má ale pořád i ten genitální opar, a všichni se začnou svorně chovat jako ještě větší kokoti, až jim z toho teří gumobrnění. Strašlivá mongoloidní Horda předstírá, jakože vraždí, rabuje a unáší za dvouhlasého jekotu týraných komsomolek a plápolání digitálních ohňů, odhodlaně (čti jako v downí přípravce) tvářící se bohatýři předstírají, že se vplíží do středu toho obrovského mongoloidního tábora, tiše vyřídí všechny ty dvě stráže a osvobodí zajatce, přičemž típnou předůkladně střeženého mongolchánova jediného syna, blbnoucího zrovna s lukem. Vše pak vyvrcholí v úchvatné epické bitvě dvacet proti osmnácti s nejsofistikovanějším cotokurva momentem celé té agónie, kdy hrdinný, mentálně postižený vesnický kovář a megasilák Potrat Kladivovič Nedomrdin nekonečných dvacet minut (asi aby kolegové bohatýři utrpěli co největší ztráty) v té ukrutné bitevní vřavě za svištění pryžových mečů a s choreografií potyčky v gejbaru usilovně tahá za lano za účelem shození skály na přehradní hráz, zatímco se kolem něj v klidu pase nějakých deset tažných koní. S důrazem na slovo tažných. No, Úkáčka se patrně z výpalného, prostituce a prodeje drog složila na nepravoslavně drahý pseudohistorický velkofilm. Sláva to byla dozajista převeliká, i Tétisícovka jim v tom zapózovala. Celkem škoda, že to dopadlo jako bláznivá telekokotmédie Jak Retardxena potkala Dementherkula, po kterém si Ivan Franko dozajista řádně přeleští kostru o vystýlku rakve vzteklým obracením se.

Fízlové 3: Ve jménu zásad (2020)

Chaf, cholera, ja pierdole! Po vynikajícím čtvrtém Pitbullovi zůstal Pasikowski u kynologie, prokázal, že i staří psi se klidně naučí novým kouskům, navázal přesně tam, kde naposledy chcípl pes, a opět posmerfoval moderní a svižné agility výkonnostní kategorie A3, v nichž penzionovaní estébáčtí hafani elegantně strhnou a pohryžou nejen různé FCI mafie, ale také zkorumpované psovody. Na stříbrném scénáři znovu famózními Lindou, Pazurou a Dorotou naservírovaná šťavnatá porce Pedigree, po které zase nezbývá, než se jen stočit na gauči a labužnicky si olízat koule. Nebo si na to ještě lépe přitáhnout z útulku nějakou fenu.

Gangs of London (2020) (seriál)

Raději neváhejte a ihned se na to podívejte! Tohle také dlouho nevydrží odolávat kultu svatého Flojda. Svinstvo jedno rasistické! V prvním díle dají v hospodě bílé huby mouřenínovi pěkně na držku a v sedmém dokonce hnusný slonovinový xenofob střelí černouška do nohy!!! A to radši ani nemluvím o tom, že někde uprostřed guerilla privilegovaných rasistů brutálně zbaví korektní, multikulti a dokonale asimilovaný svět celé jedné osady moRu. Ježyš, pardon, chtěl jsem říct Romů, měl jsem tu Wykydpédii zrcadlově. Každopádně Zátahový Ívns je prostě démon. Začíná to jako kulantní a záživní gangbangerská kriminálka, co velmi solidně odsejpá, pak však přijde čtvrtý a pátý díl, po nichž jednomu v němém úžasu spadne sanice a samovolně vyteče z pravého koutku slina. Takovou neuvěřitelně popičovní akční koksárnu v seroši jen tak zase neuvidíme, a i kdyby ostatní díly byly Refn, jednoznačně plná palba pro celou sadu. Nebyly, a tak tomu lze bez mrknutí kakaového oka odpustit i ten trochu rozpačitě otevřený konečník, doufajíc, že si Geret nedělá z huby trhací kalendář a opravdu bude i další řada. Klidně i až po titulky narvaná černochy, aby zase neměl nějaký vysmažený aktivista či přizdisráčský majitel televize sebemenší důvod to vyčernolistovat. I když … Černá listina se v kontextu nedávného obracení se světa v prdel záhy určitě stane rasistickým výrazem, tudíž bychom asi měli začít pomalu používat korektní, rasově nediskriminační termit Bílá listina.

Jih proti Severu (1939)

Bezprecedentní rasistické, xenofobní a šovinistické svinstvo, které si zaslouží nejen stažení z oběhu, ale i okamžité exemplární spálení všech kopií ve 451 stupních Fahrenheita a v kleče upřímnou uslzenou omluvu žijících příbuzných těch, co za tohle neváhali převzít Oscary, všem čokoameričanům a týraným slonovinovým amerikoameričankám!!! Svinstvo, bezskrupulózně pošlapávající památku svatého Floyda, ale rovněž svatého Rodnyho Krále a dalších altruistických, poctivých, asketických a neposkvrněných mučedníků úmyslně utýraných rasistickým bitchem otrokáře, pod nímž i po 200 letech ubozí černoušci dodnes ukrutně strádají!!! Zvedám pěst, plně se ztotožňuji s korektními kroky kanálu LBA (Lick Black Asses) a připojuji militantní petici k neprodlené likvidaci dalších děsivě propagandisticko rasistických a diskriminačních škvárů, už svým názvem demonstrujících privilegia a nadřazenost zkurveného bílého otrokáře a dehonestujích všechny Afroevropany, Afroasiaty, Afroaustralany, Afroameričany i Afroantaktiďany: Bílá velryba, Bílý tesák, Bílá paní, Bílý oleandr, Bílé Vánoce, Bílá stuha a Bílé noci. V oběhu naopak mohou zůstat Bílá nemoc, Bílé peklo, Bílý Bim, černé ucho, Bílí muži neumějí skákat, Bílé lži, Kill Bill a cigoška Lucie Bílá. Rovněž okamžitě požaduji přejmenování rasistického rakouského potravinového řetězce na Černna a nahrazení xenofobních žlutých igelitek hnědými. Jinak vypálím Přívoz!

Sputnik (2020)

Vasil Kosmonautovič Velkožaludkin chytil na orbitu tasemnici, která z něj po nocích vylézá opačným koncem přes hluboké hrdlo. Vypadá skoro jako červ z MIB, akorát se bere dost vážně, tolik nechlastá a nečumí na porno. Doktorka kdovíčeho Maria Šarapovovna Kozohravá je na dobré cestě chytit od Vasila kapavku a založit s ním multigalaktickou rodinu ve složení máma, táta, retardovaný synek a kosmoparazit. V cestě jim však stojí bezskrupulózní soudruh Leonid Gulagovič Zmrděnko, přes mrtvoly odhodlaný tasemnici ochočit a vyhladit s ní světový imperialismus. Otázka zní, jestli si s takto klišovitě rozdanými vjesjolymi kartinkami zaprat večer, nebo si s nimi vytřít prdel, a jít raději píchat nějakou pyjonýrku. No s odřeným nevkusem asi za a). Nápad to má vcelku dobrý, udělané je to hezky, atmosféra sice na hovno, dramatizace nezáživná a místy pruda, ale zase se u toho moc nenadřete a v krku vás pak nedráždí pelichající bobr. Takže 4:3 pro Sojuzmultfilm.

Out of Shadows (2020) odpad!

Věděli jste, že když nějaká profláklá držka udělá v televizi před xichtem ze spojených prstů kosočtverec, neznamená to, že vás chtějí vylízat nebo že by vám naznačovali, že jste zevní genitál, nýbrž se jedná o děsivě nevyvratitelný fuckt, že vás už drahnou dobu pase globální pedonacikabalistické spiknutí iluminátských nepřátel Ježíše? Nebo když vydělíte počet písmen ve slově „Kabala“ počtem slabik v ustáleném slovním spojení „Tupý pičus“ a výsledek vynásobíte Číslem bestie, dostanete opět Číslo bestie, fikaně kryptograficky osově a zrcadlově obrácené? Anebo že „New World Order“ je ve skutečnosti anagram „Roden Werwoldr, což v české překladu znamená „Roden Vlkodlard“?! Náhoda? Nemyslím si! Karel, ta svině, v tom jede taky!!! Děsivé, co? Pokud jste tomu dosud nevěřili, tak ode dneška věřte! Důkazy jsou objektivní a nezpochybnitelné, říkala to Máňa z prasečáku. Takže je to směroplatný! Čili když teď uvidíte dva kaskadéry (čti promovaní jaderní fyzikové), jeden pomatená a druhý pohlupavá kudlanka, jednu vyšinutou, kvůli neschopnosti těžce zneuznanou hysterickou krávu s pocitem méněcennosti a vrchní rozkuřovačku psychopatického sektáře, veledemagoga a prvotřídní pozornostní kurvy Saši Džounse, a jednoho krutohustého penzionovaného agenta CIA, jehož pracovní náplň u agentury byla obsluha kopírky na černé základně v Upper Redneckville, kde v rámci supertajné operace „Paperclip“ scvakával vícestránkové faktury na nákup kancelářského vybavení, jak vám celou silou svých patoosobností a hospodských názorových autorit pěkně shrnou, jak je to jakože „doopravdy“ a jak se všechny ty nitky lokálních událostí sbíhají v jedno globální obří megaspiknutí v čele se Síajej, musíte tomu prostě uvěřit, jako že je na orbitě Aštar. Je to totiž v televizi a argumentačně i důkazně podloženo těmi nejsofistikovanějšími a nejpřesvědčivějšími metodami, jako například Cucoprstum ad lapidem, Corpus debilty, Aplikovaná věštězkouletika či zcela nevyvratitelný Jednapanípovídalismus. No jsem zděšen!!! Obzvláště třeba z těch nepopiratelných konkluzí, že CIA mentálními výplachy a multimediálním programováním schválně vyvolala hnutí Hippies, aby mohla plošně testovat LSD. Hned jsem nabyl neochvějného dojmu, že jsem také manipulován, a okamžitě jakmile to dopíču, jdu si rozpolíčkovat a zpomaleně i pozpátku pustit poslední záznam ze zasedání poslanecké sněmovny, jestli mi tam náhodou to zkurvené hnutí ANO pod záštitou CIA někde podprahově nesugeruje „Hultutrávu, Hultutrávu!“ a nestříhá do toho milisekundové záběry konopných polí. Jako rozhodně nezpochybňuji, že Holý Úd manipuluje a že se to dozajista děje už od dob Walta Geblsyho, který se už pomalu sto let snaží dělat z dětí konzumní přitroublé kokoty s unifikovaným stádovým vkusem a jednotnými nákupními zvyklostmi. Prospěchářsky lže a manipuluje i kdejaký Babiš a všichni ti čestní kluci se skvělými povahami a se zcela legálně a morálně nezávadně nabytými miliardami na účtech. V honbě za senzacemi a ziskem lže nebo účelově překrucuje fuckta i většina hlavněproudých mediálních hyen, vesměs vlastněných všemi těmi Babiši či jejich přisluhovači. A jejich protipólem jsou právě podobní zoufalci jako tvůrci téhle mentálčalamády, kteří lžou, překrucují fuckta nebo prostě jen trousí nepodložené přitroublé hypotézy z pozornostních, sektářských a egomaniakálních důvodů, nebo prostě jen tak z vlastní hlouposti či náboženského pomatení. A mezi těmito protipóly na tom světě zmateně pobíhá blahoslavené manipulované stádo, pro které racionální úsudek znamená celozrnný výrůstek na sudu a analýza je pro ně výraz z řeckého homoporna, tudíž uvěří každé aftě na jazyku. A tak tu žijem, spokojeně si bečíme, přežvykujeme a jednou za rok se necháváme ostříhat na svetry. Věřím, že na každém šprochu …, Epstein byl nepochybně deviant, CIA je banda nekontrolovatelných zmrdů, ale skutečná pravda je pořád tam někde venku. Možná i uprostřed, možná ne. Existuje dozajista spousta ambiciózních lokálních tahačů za nitky. Ovšem kdo s mlaskáním sežere zpravodajství CBS nebo naopak tento zvratek a nezfotosyntetizuje, kolik lidí (slabých článků) by muselo být zasvěceno do globální manipulace mediálního obsahu CIA, který by se neprovalil v době asociálních sítí a komunikačních technologií, kdy si v Indii usere čmoud a do deseti sekund cítí ten smrad v Ekvádoru, je fuckt debil. Ale co chci po světě, v němž miliarda ovcí uctívá Fousatého stratosférického strejce a stačí jim k tomu jako důkaz každonedělní potvrzení otylým pedofilem.

Zrádci - Vstup do prázdnoty (2020) (epizoda) odpad!

Smažky sobě. Tauš v rauši, který zjevně xmrti rád masturbuje u Kašpara Noého, Kretýna Dupijého a jiných mentálních soulsquaterů, odkryptoval další flašku toluenu se Šifrou, pustili si k tomu Mr. Kokota a mocinky se jim líbil. Výsledkem jsou rybím okem nasnímaní dva trapní, brutálně přehrávající slizcí čuráci a trestuhodné plýtvání skvělými dejvickými herci jako komparzem, kde veškeré dění i dialogy připomínají skupinové sezení retardovaných anonymních narkomanů. Úsměvné je, že když se z té naservírované plagiátorské konzervy prošlých lysohlávek poblijete, nazve vás PR toho zoufalce, co tohle produkoval, konzervativním divákem. A v podstatě je to pravda. Když po sobě někdo bude hodinu před konkávní kamerou roztírat hovna, citovat u toho s afektovanou dickcí napřeskáčku z kontextu vytržené žalmy v maďarštině, přiblble se jim chichotat a vám se to celé děsně zalíbí, jste bezesporu liberální divák s vytříbeným smyslem pro novátorství a nemasovou kulturu. Vždycky jsem se domníval, že piloty seriálu by se měly točit tak, aby diváka zaujaly a nutily ho sledovat další díly. Tohle je opět inovativní postup. Odpudilo mě to natolik, že jsem ihned všechny ostatní díly smazal a raději pro sichr i zformátoval disk, abych náhodou z dalšího sledování nedostal neodolatelnou chuť na inhalaci nějaké dobroty s „S 6001“ na etiketě.

Betaal (2020) (seriál)

Betaalně vykyblovaná bakeliťárna vo krišna gumách, keré v pandžábskym gerblu vymákli sajtnu zagrébovanéch vikinejch Anglánů, co až tak úplně nezakalili, páč jim do řepy hodil sicnu ňáké prabukál s deseti jazykama, až jim z toho rumplovaly augle. A než ty morgošské myslivny všechny zfutrovali, nechali je nahókat do placu hafo canců a uvařit ze sebe betaalne kokoty. No štígro, že měly ty gumy fedry jak Gándí ze šnyclu a přešla je slina na obvyklé fošnové hmyz. To bych na to ze startu hodil bógnu a razil to směr prdel. Takhle je to jen krén a potróblé s olrajtovým obrazem.

La paranza dei bambini (2019)

Zde je zřetelně vidět, že bez Solimy v zádech, a když jej ještě ke všemu tomu neštěstí nechají kafrat do scénáře, je Saviáno úplně v hajzlu, vizualizace jeho negramotnosti postrádá koule i jakoukoliv dramatizaci a bolí stejně jako jeho paknihy. A tak tihle Přitroublí malí zmrdi na Vespách dopadli na rozdíl od geniální Gomory spíše jako mongoloidní agitka Unicefu, nudná reklama na skútry a prostoduché sociální lkaní, než jako kýžená mrazivá sonda do kriminálního animálního hovadství Kampánie. P.S. Evile, ty expertní polyhysteriku, už u Skifu jsi mi vyrazil dech svými encyklopedickými znalostmi dějepisu. Teď ses navíc etabloval i jako bezkonkurenční lingvista. Bravo! Možná bys měl v tom Irsku zvážit studium domorodých jazyků! To „městečko Naples“ asi nebude Brodavkov, jaxes domníval, nýbrž miliónová Neapol. Ale možná se to taky odehrávalo na plese. Z těch rusky nadabovaných kinoripů to mnohdy není poznat.

Nula nula nula (2020) (seriál)

Pozor!!! Následující vysoce odborný text může u absolventů zvláštních škol a jedno až tříletých nematuritních oborů vést k samovolnému přehřátí a zauzlení míchy. Všem těmto myslitelům proto autor důrazně doporučuje na tomto místě okamžitě přestat slabikovat a jít se raději věnovat pití denaturovaného lihu, čumění na hokej, fotbal či seriály Primy Hnooj a TV Loppatov, hraní automatů a jiným satanolibým koníčkům, podporujícím zdravou fotosyntézu a základní neurovegetativní funkce. Globální obchod s chechtacím práškem je pěkně stresující záležitost s velmi napjatými dodavatelsko - odběratelskými vztahy a také s celou řadou značně omezujících interních korporátních tlaků na všech stupních distribučního řetězce. Primární problémy začínají již u aztéckého výrobce, přičemž jejich příčiny pramení zejména z nedodržování závazných kartelových dohod, z úsilí o monopolizaci jindy dokonale konkurenčního trhu a kontraproduktivních intrikánských snah některých členů středního a vyššího managementu o rychlejší kariérní postup na úkor svých zkušenějších kolegů. Tyto na první pohled malicherné institucionální dysbalance však vedou k degradaci týmového ducha kolektivu, úpadku firemní kultury, nedostatku pracovních sil, poklesu produktivity práce a mnohdy také k frikční stagnaci výroby a následnému nedodržovaní smluvních dodacích termínů. Nejslabším článkem distribučního řetězce je bezesporu logistika. Většina cílových i tranzitních států kdovíproč nestojí o agilního, výkonného a energeticky vyváženého spotřebitele, a namísto efektivní spotřební daně s osvědčeným kladným dopadem na produkční metodikou kalkulovaný HDP, uplatňují pod nesmyslnou záminkou omezené spotřebitelské racionality a údajné generace celé řady negativních marginálních efektů ryze restriktivní importní politiku v podobě makroekonomicky krátkozraké regulace volného obchodu, zejména prostřednictvím uvalování absolutního cla, záměrné byrokratizaci celních řízení, svévolnou perzekucí deklarantů a legislativní implementací zcela nedemokratických konfiskačních nařízení. Chudák lokální apeninský distributor pak nejen že nedostává produkt včas dle závazných, smluvně zakotvených termínů, ale dokonce ani v požadovaném množství, pročež je mu následně i upírána možnost mezinárodních penalizačních arbitráží, neboť většinu arbitrážní doložkou jmenovaných rozhodců zpravidla postihují během zdlouhavého distribučního procesu rozličné pracovní indispozice, povětšinou devítimilimetrové. Zřetelné konsekvence v poklesu meziročního zisku distributora, zjevně zapříčiněné výše uvedenými výrobně logistickými obstrukcemi, vedou k nespokojenosti některých jeho akcionářů, mnohdy i majoritních, což může vést i k intenzivním rozhořčeným neshodám na valných hromadách a pokusům o nepřátelská převzetí firmy. Negativní dopady na PR společnosti pak na sebe přirozeně nenechají dlouho čekat, přičemž takto pošramocená reputace v kombinaci s nenasycením trhu s dokonale nepružnou a neklesající poptávkou bez cenové elasticity může vést ke zcela nestandardním behaviorálním vzorcům preferencí konečného spotřebitele s neblahým dopadem na veřejné zdraví. Substituční efekt náhrady ryze přírodní komodity například pochybnými chemickými pseudoefedrinovými deriváty či organickými rozpouštědly může výrazně zkrátit dobu použitelnosti koncového zákazníka (někteří ze zoufalství mohou nedejsatan začít i chlastat) a negativně tak narušit léty pečlivě budovanou tržní rovnováhu, v horším případě vést až k nežádoucí homogenizaci původního produktu. *** Po vynikající lokální Gomoře se Štefan Solima vydal do vod globálního byznysu a z dalšího Saviánova stylistického armagedonu a výsměchu všem talentovaným spisovatelům zase uplácal naprosto popičovní, originální, mnohovrstevný, zajímavý, výpravný a strhující seroš, v pohodě dýchající na kokain i Narkosům. Saviáno by mu měl odevzdávat 90 procent svých příjmů za popularizaci, když z jeho otravných popsaných hajzlpapírů vyrábí takové smysluplné a zábavné audiovizuální skvosty.