Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (2 172)

plakát

Muž z Toronta (2022) 

Nesnesitelný uječený trapák, slizký vypatlanec a hnisavý nežid na prdeli světového oligofrenního negrotumoru, který svou žinantností překonává snad i Lórencovic retarda, se sto deset minut urputně zkouší jakž takž krotit ve vcelku neškodné přitroublé pásové dementérii, kterou by Wúdy s nějakým rozumnějším negrcem v pohodě dostal na hnusné tři hvězdy. Avšak marná dedebilizace snaha, i tak jsem se při pohledu na projevy toho arcipičuse zase otřásal studem a odporem, a děsím se každého mentálního paralympionika, jemuž je schopno čurákování takové dementní zrůdy roztáhnout rozštěp do širokého blahoslaveného šklebu.

plakát

Spiderhead (2022) 

Prachy nejsou všechno a upřímně doufám, že „Neobolševické Exkrementální Televizi Formující Levicové Idiotské Xindly“ brzy dojdou, načež všichni ti nespokojení akcionáři novorudé demagogie rozvěsí majoritní vlastníky a celou správní radu po kandelábrech v Silikonovém údolí. Za touto smrtelně nudnou, unylou, rychlokvašnou a řádně přitroublou sračkou se totiž opět skrývá jen mamon jednoho slavného režiséra, jednoho slavného prkenného neumětela a jednoho skoro slavného herce, z nichž ani jeden myslím nemá v současnosti zapotřebí kurvit se pod své možnosti, ovšem zabiják filmů, kultur a výrobce virtuálních pokojíčkových debilů zjevně zamával výhradně kvůli klamání spotřebitele takovým balíkem, že ani jeden z nich nezaváhal postavit se okamžitě zmalovaný sytě rudou rtěnkou a v síťovaných punčochách ke  vchodu do nejbližší námořnické knajpy. Tudíž vídejte v účelové superdementní věznici Spiderhead, kde je to samý progresivní Dickhead, urputně se snažící přihlížejícího sto minut uspávat duchapustými pozlátkovými Vě-Fa filipikami katalogově sterilních stádových světoobčanů na téma pseudohumanity, pseudovztahů a pseudomorálky. A všechny ty duševní mrzáky i bez psychofarmak ke vší té hrůze navíc týrá kožený pozérský metrokokot tím, že jím píchá rozličné tekuté experimentální drogy, které lze z oběhu během vteřiny stáhnout pouhým protisměrným pootočením kolečka na mobilu. Drogy, po nichž se jim chce děsně smát, depkařit, žvanit ještě zrůdnější pičoviny nebo píchat klidně i, s čistou hlavou pěkně hnusný, nábytek z IKEA. A jakmile je to přestane bavit, prostě napajcují zlého metrokokota jeho vlastní medicínou a odeberou se do širého světa šířit mír, sluníčko, xeno-, homo-, a transfílii.

plakát

Nestvůra z Essexu (2022) (seriál) 

Tak nám zase nějaká neumětelská velkobritská proletářka, probuzenářka a rovnodžendrářka  naházela do mixéru plytkých náhodných pyré pro dokonale sebeurčené otylé chovatelky koček pojmy „viktoriánský román, Karel Marx, osudová láska a sufraštětky“. A ten po důkladném promísení vyblil nekonzistentní a veskrze bezradnou šestákovou sračku o životem zklamané, sice týrané, ovšem řádně emancipované, držkaté a sociálně uvědomělé, vdově, která neví, do čeho píchnout, tudíž se vypraví na essexská blata hledat obřího hada, až jej najde v kalhotách správňáckého, sličného, zemitého a bažinnými větry ošlehaného vesnického vikáře. První dva díly se tento špatně sexeroxovaný viktoriánský hybrid vcelku hezky atmosféricky ubírá k ponurosti Daphne du Maurier, pak přichází první „spisovatelská“ krize, tak proč si z ničeho nic neskáknou do Salemu a žump zdegenerovanými feudály a bezskrupulózními kapitalisty tolik utiskovaného londýnského proletariátu, načež někomu hrklo v kukačkách už definitivně a lačně se vypravil chtivou rukou vstříc zarostlým a netknutým klínům panen Brontëových. A onen tajemný prehistorický had? Ten tam nakonec jen souloží jako pseudometafora sexu v Essexu, rurálního utrpení, rustikálního i maloměstského tmářství, šovinismu, slepé víry v konfrontaci s vědeckým pokrokem nebo dvou žen, které jsem v životě miloval ... Úděsná pičočalamáda pro přitroublé hospodyňky, se kterou si zjevně nevěděla rady ani sama autorka a jíž slouží ke cti snad pouze to, že ji jako obvykle fiktivně příliš nepřenegrovali.

Poslední hodnocení (2 944)

Muž z Toronta (2022)

26.06.2022

Spiderhead (2022)

25.06.2022

Nestvůra z Essexu (2022) (seriál)

22.06.2022

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

19.06.2022

Deep Water (2022)

16.06.2022

What Is a Woman? (2022)

14.06.2022

Životní trefa (2022)

12.06.2022

Jurský svět: Nadvláda (2022)

11.06.2022

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

08.06.2022

Reklama

Poslední deníček (89)

()mrd onlajn - Cemper fidelis aneb Banderas půjde do tepláků, kurva fašistická!

Úvodem bych rád zdůraznil, že cara Vladimíra považuji za zkurveného usurpátora a dicktátora a jsem celým verbalem proti násilnému vojenskému porušování svrchovanosti jakéhokoliv všeobecně mezinárodněprávně uznaného suverénního státu!

I proto jsem například v roce 1999 pod vlivem srbské propagandy po bezprecedentním bombardování Bělehradu qůli zkurveným cigánským mafiím zakázal pod trestem pěstění ve své blízkosti používat výraz „Nato“ v jakýchkoliv vazbách, což mnohdy vedlo k vcelku bizarním konstrukcím a mnohým nedorozuměním. Jako například „Začínám se pozvol pořit!“, “kání jsi příliš mladá!“, „Nesahej mi rpédo!“, „m něco bude!“, „Skáknu si aletu.“, „zvysoka seru!“, „Scé nula ve tmě.“, „Jdu do divadla scu“ a podobně.

V březnu 2003 jsem začal zmanipulován Aldžazírou protestně nosit spodní prádlo v barvách irácké vlajky s nápisem Allāhu Akbar na prdeli, okamžitě vyhlásil sankce na hamburgery, a věřte mi, že jsem tím Spojeným sráčům způsobil fuckt značné hospodářské škody, které v roce 2010 vyvrcholily hypoteční krizí!

Razil jsem to tenkrát naprosto nekompromisně a zásadově, až mě všichni ti dnešní asociálně angažovaní, postinformačně hysteričtí falešní soucitníci měli za debila.

No a kam nám to dnes dospělo?

Zkurvená ruská propagandistická a cenzurní mašinérie jede zase po nějakých 33 letech na plné kule jako dobře namazaná demagodie. Řekneš tam válka nebo Ukáčka jsou fajn, a jdeš sedět! No je to naprosté zmrdstvo a odpornost, podsouvat takhle chudákům lidem, aby si náhodou nedejsatan nesvéprávně nemysleli něco v rozporu s kolektivní stranickou linií, záměrně zkreslené až lživé informace a bestiálně potlačovat svobodu projevu a právo na názor.

Jsem tedy neskonale šťasten, že tentokrát mohu žít na té správné straně barikády, ve svobodném demobloku pravdy a lásky, plném osvícených, vzdělaných, inteligentních a kriticky myslících bytostí generálně ctících svobodu (i myšlenek) nade vše, kde za všech okolností pravdomluvná, nestranná a ani trochu nezkreslující masmédia šíří jen naprosto objektivní informace bez vlivu jakýchkoliv zájmů kohokoliv. I trička s Leninem, Maem, Gevarou, Polpotem či srpem a kladivem tu smíme svobodně a hrdě nosit, přičemž v nich vypadáme děsně neomarxisticky kůl, klidně si můžeme na plnou hubu beztrestně vyřvávat, že třeba arménský holocaust nikdy nebyl nebo že Donald je piča. Nicméně za všech okolností absolutně filantopicky a od srdce SOUCÍTÍME!!! Vskutku povznášející pocit!

Akorát mě trochu sere, že záhy nebudeme moci říkat ani symbolizovat „z“. Proč? Inu, protože je to fuj fuj hnusné písmeno, znak temnoty, zmaru, poslední apokalyptické kovidové mutace a násilí. Rekneš „z“, nebo se pozetkuješ, a jdeš sedět!

Kdepak, nejsme ani trochu jako Oni!

Jeden z největších morálních vzorů a nezpochybnitelná názorová autorita, kterou nikdo Neovlivní, naprosto páteřní chlap, krasavec s pevnou dickcí a melodickým barytonem, nikdy nešikanovaný alfasamec, co si ani omylem nevybíjí své mindráky a komplex méněcennosti na internetách a už absolutně v žádném případě to není žádný ubohý zkurvený bolševický bonzák s pokřiveným charakterem i mikropenisem, právě včera oficiálně degradoval „z“ na úroveň haknkrojcu a aktivně a agilně, poplatný svému naturelu, zase vyhlíží, na koho by podal trestňáka.

Taxe raději ještě rychle podívejte na nějaký ten film s Banderasovic a Hopkinsovic Toníčkem, protože zítra už budou v trezoru, a kluci, sotva přistanou na Ruzyni, skončí v Ruzyni, nacisti zkurvení!!! Například na Orra.

A raději si ačněte vykat, aby ten asraný mrd mohl ase aslouženě na chvíli asunout ruku do kalhot!!!

Ať ˇije svoboda!

A samozřejmě Ukáčko do každé rodiny, pokud už nemáte Syřana nebo Eritrejce!

()mrd onlajn - Cemper fidelis aneb Banderas půjde do tepláků, kurva fašistická!

Reklama

Reklama