Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (1 994)

plakát

13 minut (2021) (TV film) 

V síti Klusák honil vyšinuté klátiče, V BESIPU se tentokrát zaměřil na vypatlané řidiče a já musím konstatovat, že je to asi to nejlepší a nejsugestivnější, co kdy zdokundmentoval. Výborný mrazivý koncept a úžasně nápadité závěrečné stopky reality z toho udělaly videjko, které bych povinně nechal promítat už v autoškole všem těm „soudným“ mužům v přebušených strojích, těsně před povinnými psychotesty. Pozůstalí asi u toho moc masturbovat nebudou, nicméně je to dokonalé memento toho, co všechno může způsobit chvilka kokotismu za volantem. A toho vyrachtaného otylého paskinheda bych z fleku nechal na 20 let preventivně zavřít za pokus o vraždu a obecné ohrožení s doživotním zákazem o autech byť jen mluvit, dopravní infrastruktura by rázem byla mnohem bezpečnějším místem.

plakát

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) 

Obsadit do hlavní role v hororu trapného, koženého a totálně afektovaného pablba, který je schopen leda tak poulit srací oči ve fekálních kokotmédiích, není zrovna dvakrát dobrý nápad. Divák pak neví, jestli má při jakémkoliv jeho výstupu jen studem odvracet zrak, či si rovnou vrazit do očí hřebíky, aby už nic podobného v životě neviděl. Třikrát dobrým nápadem se nejeví ani pustit ke scenáristice někoho, kdo s přikousnutým jazykem slintá na bryndák při rytí pastelkami do plastového stolku, přičemž si pokřiveným prstem nezapojené ruky doluje šušně z nosu. Dialogy pak mají rozštěpy a zápletka silně evokuje zpackanou lobotomii. Takže zůstaly jen čtyři vcelku slušně brutusácké asistované sebevraždy „buď si něco urvi / uřež / ukousej, nebo chcípni“ a naprosto marný strýček Džexn, který jednak nemá co hrát a druhak mu ti downi vkládaj do huby málem jen skřeky a bláboly. Tenhle hadr už je zcela vyždímaný, tudíž je akorát tak na čase se na to vysrat a mrsknout celou franšízu do zastavárny, kluci.

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

I druhý gestapo výlet do světa, ve kterém má jeden strach si i nahlas usrat, se vcelku vydařil. Katolická rodinka nadále roztomile platí za to, že si máma s tátou nemohli pomoct ani po dvou dřívějších docela nepodařených až iritujících potratech, i v dobách nutného ticha to prostě nedokázali vycákat na kozy a velmi chytře si do té šeptavé apokalypsy nasmrkali další nahlas řvoucí zdroj problémů a logistických lapsů při sveřepé ochraně rodinných hovnot. Ale i tak. Pepek od posledně dost potrénoval režii a ze svého velmi slušného primárního nápadu i opakovaně vygestikuloval poměrně atmosférickou křesťanskou jednomrdku, silnou zejména v detailech typu bachakamšlapeš, bachadočehodrcneš a držhubuvole, u které by simultánnímu překladateli do znakové řeči dozajista ochrnuly ruce. Jediné, co se mu ve zjevných záměrech ani trochu nepovedlo, bylo přinutit diváka celou hrací dobu zarytě nefandit těm šmelcujícím bystrosluchům, aby ty slizké, přitroublé a evidentně špatně vychované fakany co nejdříve nafiletovali do ufoburgrů.

Poslední hodnocení (2 745)

13 minut (2021) (TV film)

17.06.2021

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

14.06.2021

Tiché místo: Část II (2020)

13.06.2021

Kokoti na neděli (2021) (TV pořad)

odpad! 10.06.2021

Anne Boleyn (2021) (TV seriál)

odpad! 07.06.2021

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

06.06.2021

Polar (2019)

01.06.2021

Had (2021) (TV seriál)

01.06.2021

Za čárou (2021)

odpad! 31.05.2021

Reklama

Poslední deníček (78)

Verbalova právní poradna - Mrdejme kancelačním kulturistům navzdory!

Bezesporu úplnou, ale totálně úplnou až úsměvnou náhodou zařízly hlásné trouby neomarxistických čektekových smažek – vytřiprdelníky Deník Z a A2Ass - pár měsíců před volbami největší konkurenci mouřenína. A to za použití svých obvyklých bolševiských praktik ala #meetoocunt, tedy hysterického presumpčně vinného osočování, následovaného v praxi již tolik osvědčenou přizdisráčskou sebeostrakizací.

Děsivé na tom všem však je, že nám tu snaží svazy zmužnělých kancelačních lesbofeministek a zoufale nemrdaných závistivých a zamindrákovaných šered zavést do praxe tak zvané Psychické znásilnění, které již zdaleka nemá svůj fundamentální význam v tom, že prostě lačné samici vyšukáte mozek z hlavy.

Ne, po takovém nebezpečném precedentu na nás teď klidně může kdejaká zhrzená piča, která tehdy zcela dobrovolně, bez odporu a nadrženě roztahovala nohy, i po x letech ukázat prstem a tvrdit, že píchala nechtěně, což ihned aktivuje kohortu výše uvedených srostlých stydkých pysků k honu na čaroděje a k bezdůkaznímu sociálně ekonomickému ničení.

Takže co, chlapi? Nejlepší asi bude je nechat, ať si je vylížou samy a začít konečně rybařit!

Každopádně kapku předběhnu povolební podzim (a ochraňuj nás Satan, jestli se ta bolševicko - fašistická hovada opravdu dostanou nějak majoritně k pádlu), a pro ty z vás, kteří nemají až tolik rádi strnulé čumění do vody a nechtějí se nechat opíchávat jen komáry, jsem připravil následující vzor legálně neprůstřelného dokumentu, který by měl těm budoucím garniturním soudružkám zavřít huby i v nadcházejícím období nemrdavé levičácké dicktatury, a zajistit vám bezpečný seks.

Tak jej raději neustále mějte připravený pro strýčka šukala. Černoušek nedbal, a dívejte, jak dopadl. Navíc místo toho, aby kolem sebe i před „lidovým soudem hysterických pizd“ pořádně kopal jakožto apriori nevinný, ihned bezpáteřně stáhl kabanos mezi nohy, čímž dost foukl těm neprošťouchlým vulvám do plachet. Jsem docela zvědav, jestli až se nějaký ten na debilitě nezávislý soud tomu všemu vysměje, budou kolem toho ty kancelační stoky dělat stejný, tentokrát rehabilitační humbuk!

Tak ať vám berou, kluci!

PŘEDSTYKOVÁ DOHODA O KONCENZUÁLNÍM PICHU - VZOR

 

Reklama

Reklama