Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (2 391)

plakát

Extraktoři (2023) (seriál) 

Ač to rozhodně patří k tomu méně retardovanému, co kdy z komerčních žump pro lopaty vylezlo, pořád je to špatně zrežírovaná i napsaná, patetická a afektovaná neumětelská Ordinace v Kandaháru a pícnina pro hovada á la TV Hovna, komicky si hrající na Holý ÚD, s velmi amatérsky povoděnými čtyřmi opravdovými herci, partičkou na bazaru najatých kožených Turků, bandou prkenných příbuzných či rozkuřovačů producenta, dvěma zoufale topornými tytrubkovými pičinkami, jednou bulvární štětkoneherečkou a naprosto děsivou Švehlíkovic protekcí. Jindy parádní hobití Pavle s proporcemi tak akorát na ocumlávání Pytlíka vestoje ta malá, vzteklá a jakože hustě krutopřísná trpaslice xmíchu absolutně nesedla a ajtý exprd z večerky s Chujliem Lavickým působí spíše jako agenti – dementi, tudíž jakž takž neafektovaně a od přirození kašparují jen Révai se Zachem.  Ovšem i těm ta „ostřílená“ scénáristka telenovel vkládá do huby repliky José Armanda del Bolsa-lleny. Parodie na režiséra už jednou přesvědčila o svých nesporných análalpinistických qalitách, čili ideální kandidát, tak jen houšť, soudruzi, ta masa solvin z růžových zahrad dozajista zachrochtá blahem. Jo, a úplně jsem zapomněl na morální závadnost námětu. Dvě nesvéprávné piče, které jedou samy do Pákistánu, bezvýhradně zasluhují leda doživotní šaríu pod nějakým kozomrdem, a nikoliv 130 míčů z našich daní a tolyk cytlyví a napýnavý seryjál!

plakát

Peníze těch tupců (2023) 

Rozkokošný příklad toho, jak si zdegenerovaný had hezky začíná požírat vlastní ocas. Dříve jen nenažrané kokotporáty vyvinuly ke klasickým akciovým trhům sqostný nástroj na odírání debilů – dostihy a sázky s virtuálními penězi a pseudofinančními deriváty, de fuckto vytvářející perpetuální zisky na základě gamblingu s cizími a někdy i neexistujícími majetky. Zejména qůli tomu poté vyklíčily na základech z hoven nenažrané bolševické kokotporáty, které vyvinuly sqostný nástroj na šmírování a manipulaci slaboduchého stáda – asociální sítě. Zpočátku nádherná symbióza a podpora nekalých rejdů, kdy si například autistický, hrabivý pamrd Dubový Pižmoň jen tak uprdnul na Tvítru, protože mu bitové mince kurvily investiční portfolio, a za půl hodiny pár miliónů spokojených dicků vztekle kopalo do svých kůl předražených, ausšusových Tesel na lízink s parádním grýndilinským dojezdem od zásuvky k zásuvce. A najednou bác ho! Asociální mentálové a socky se náhle naučili naprosto kontraproduktivně a v rozporu se stranickou linií síťově se masově spojovat proti té Fortuně a decentralizovaně solidně vyšórtovávat zkurvencům ze Stěnové ulice jejich porfolijka, čímž vlastně v konečném důsledku mile pomrdávají i jejich neomarxistické spoluspiklence, kteří u nich ve velkém točí prachy, dříve nabyté výše zmíněnými spekulacemi se vzduchoprázdnem. No roztomiloučký tojflkrajs, není liž pravda? Třeba nakonec bude stačit si jen počkat, až se ten plaz prokouše k hlavě a neviditelná ruka trhu ukáže prostředník všem těm cyklickým demagogickým vypičencům a velkoobchodníkům s bublinkami do vodováh, což nepochybně povede jak ke značnému ozdravení světové ekonomiky, tak i svobodného kritického myšlení. Ač názvem nepokrytě parazitující na dnes již klasickém a sqělém, starém dobrém předderivátovém hobitím tunelování Devitovic Dankem, navíc s patrně poslední parádní rolí sympatického hereckého velikána Jirky Klováka, jedná se o film vcelku zábavný a svižný. Nicméně jeden rozškrábaný strup prostě musím odebrat za to, že to kromě Pavlíka Danka a jeho staré osadili skoro samými mimořádně slizkými až odpornými neherci, a druhý za bezprecedentní heterofobní rasistickou diskriminaci a vkusrvoucí hudební podkres vypatlanými negerskými recitátory a recitátorkami. Taxi možná raději pusťte tu klasiku anebo plyn.

plakát

Oktopus (2023) (seriál) 

Jako vždy úžasně mámtovpičistický major Krobot a naprosto dokonalá kapitánka sešklebená držka, která by zfleku mohla pohledem závodně odšťavňovat citróny, v poměrně originálních, zábavných, sysluplných, solidně napsaných, neafektovaně zrežírovaných i opravdovými herci zahraných pendrekiádách. Tedy až na tu státní zástupkyni, ta mě děsila už jako dětská neherečka, a jako prkenná oživlá mrtvola mě i teď nutila s ustrašeným pištěním strkat hlavu pod peřinu, kdykoliv se objevila v záběru. Každopádně bolševicky manipulativní veřejnoprávní bandita zase jednou alespoň trochu ospravedlnil to kolektivní ždímání poplatků, i když jeden, televizi nemaje, přenáší obraz leda tak z obýváku do kuchyně, a oproti všem těm Kriminálkám Invalidovna, Hnědým kódům či Policiím Otrava komerčních žump je to skutečný balzám nejen na duši, ale i na uši, oči a degenerativní mozkové poruchy. A navíc i bez afektovaně prkenného Vetchého starce.

Poslední hodnocení (3 168)

Extraktoři (2023) (seriál)

03.12.2023

Peníze těch tupců (2023)

30.11.2023

Oktopus (2023) (seriál)

26.11.2023

Napoleon (2023)

24.11.2023

Tahle země není pro starý (2007)

20.11.2023

Můžem i s mužem (2023)

20.11.2023

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

odpad! 18.11.2023

Stvořitel (2023)

16.11.2023

Zabiják (2023)

14.11.2023

Reklama

Poslední deníček (92)

Zmrd Onlajn - Promrskejme slabikář: KA-REL MÁ RA-DOST. LE-LA MÁ PR-DEL.

Věhlasná tisková degentura Novotný & Pamrdi včera zveřejnila zcela zásadní zprávu, která dnes v médiích naprosto zastínila veškeré světové dění, a to například i včetně nového obřího jebáku na nose Aničky Slováčkové či Speciální vojenské války v Kyjevské Rusi.

 

Již tak děsivé maďarské plastické trhavině se zálibou v sebepoškozování, parazitické instaprostitutce a téměř dokonale vydlabané hrdé partnerce Mentálně Malformovaného Agresora Karla MentálníhoVýmola minulou středu někdy kolem poledne upadla prdel!!!

 

Vše naštěstí dobře dopadlo a funoušci i další odporná veřejnost si mohli úlevně oddychnout, načež bez dávení plně strávit své obědy, neboť to zpanikařená Lela Lobotomová už nestihla nafotit a umístit na asociální sítě a ti tolik progresivní turečtí lékaři zrovna nemuseli urgentně řešit nějaké akutní kosmetické parafílie drobného hospodářského zvířectva jako obvykle a měli na skladě dostatek sekunďáku, vratových vrutů i skvělých čínských fenolpolysiloxanů.

 

Rozradostněná rajským plynem a znovunalezenou prdelí na svém místě, tedy přirozeně začínající mezi obratli Th12 a L1, si „krasavice přelíbezná“ ještě hned i nechala zvětšit kravské pysky, aby se jí lépe přežvykovalo, a chirurgicky odstranit poslední nevzhledný lalok. Mozkový. Tudíž teď bude švidratému blbci, ježyš pardon, tiskařský šotek, který ihned dementuji, chtěl jsem samozřejmě říct „šviháckému bijci“, konečně důstojnou polovičkou.

 

Mocinky se těšíme, až z toho Lela udělá storýčko a my budeme mít zase chvíli hodné děti! Nic totiž na ty parchanty nezabírá lépe než na mobilu vyzůmovaná fotka z jejího instáče se slovy „Jestli mě budeš nadále srát, přijde si pro tebe TENHLE mýtický džaponský transvestita Ukulela!