• Pohádka

X-Men (2000)

Musím se přiznat, že nejsem zrovna typ člověka, co má rád tento druh filmů, ale X-men se mi vážně líbil. Film má bezva námět, hudba k tomu sedí jako ušitá, děj příběhu je obalen spoustou tajemství, a to se mi líbí. Prostě skvělý povedený film.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Musím přiznat, že se mi to líbilo, važně jo! Jen by to mohlo být i klidně delší....Čekala jsem co to bude za blbost, s ohledem na to, že Vojta Kotek je režisér, ale mile překvapil ;-) ...

Mary a Max (2009)

Příběh se mi líbil, i celkový dojem z ohodle dílka byl příjemný, jen se mi opravdu moc nelíbily ty postavičky po vizuální stránce....

Ať žijí rytíři! (2009)

Tenhle pohádkový příběh je fantastický! Celou dobu jsem se bavila a byla jsem napnutá, nechápu, že to má tak malé hodnocení. Myslím, že šermířských klání a ukázek novodobých šermířů jsou české pohádky přesycené (viz pohádky Zkřížené meče, Zvonící meče a Zázračné meče). Herecké obsazení bylo perfektní, no a královna!!!! ta prostě neměla chybu! Tenhle film se tvůrcům vážně povedl a já bych ho jedině všem doporučila, aby ho shlédli.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Mě se tenhle seriál líbil, na vodě jsem bohužel nikdy nebyla, ale věřím, že to musí být bezva zábava. Jen mě na tomhle seriálu dost nebavily ty díly, kdy nebyli na vodě, ale v civilizaci, a pak taky ten díl po letech na vodě, když tam měli partičku mladých holek. Těhle pár dílů byl fakt úlet o ničem jen nuda nuda nuda....ale jinak jsem se dost nasmála, tedy až na ten závěr, to jsem měla na krajíčku....

Rodinka (2010)

S ničím novým tento film nepřišel, víceméně pozměnil děj staré rodiny za novou, včetně sousedky....ale pobavilo mě to, zasmála jsem se a herecké obsazení ,,nových" postav se taky povedlo skvěle. Je to prostě taková oddychovka, u které člověk může vypnout a nemusí přemýšlet.

Tajnosti (2007)

Tenhle film vážně nemá chybu, strašně moc se mi líbil a hodně jsem se viděla v hlavní hrdince. Krásně prokládáno hudbou. Co mne zaujalo byly drobnosti, kterým se autorka filmu věnuje skrze oči Hlavní představitelky. Prostě dokonalý film!!!!!!

Román pro muže (2010)

Mě se tenhle film líbil. Poznávala jsem tam tedy hodně stejných scén jako v Románu pro ženy (stejné hory, stejný hotel, stejná jídelna, atd atd), ale nemůžu říct, že by mi to zase tolik vadilo. Tenhle film ve mě vyvolal pocit malichernosti peněz, radost vlastně jen z toho, že jsem. Je to zvláštní film, ale myslím že povedený. 4 hvězdičky za výběr herců ( Táňa Pauhofová, Vanda Hybnerová, Miroslav Vladyka), hudba se mi též zamlouvala, přesně doplňovala děj, který měl začátek i konec včetně nenudícího průhěhu. Doporučuju tenhle film shlédnout. Není to nic převratného, ale rozhodně neurazí :-)

Helimadoe (1992)

Asi jsem od tohodle filmu čekala něco víc....docela mě to zklamalo...pořád jsem čekala co bude a ono vlastně celkem vzato nic nebylo.

Učitel tance (1994)

Tenhle film nemá chybu, vážně se mi moc líbil a Martin Dejdar je tu fakt bezkonkurenční ;-)