Pomsta mrtvého muže (2013)

Tohle prostě nemůžu jinak.. Za mě maximum i když vím, že tomu něco chybí. Takhle jsem se s postavama ve filmu nikdy nesžil a fakt jak nějakej puberťák jsem čekal až se dají dohromady. Tohle byl prostě mix všeho ale perfektně to funguje. Prostě film, kterej jsem žral od začátku do konce.

Aréna (2011)

Dobře, konec mě docela překvapil. Tohle jsme fakt nečekal, že to bude takhle zamotaný, i když na to vlastně člověk v průběhu vlastně vůbec neměl možnost přijít. Omýlačka (Death Race). Úplnej odpad to zase není ale na 2 hvězdičky už to zase nemá, mizernej soundtrack a toálně odpornej dabing, věřím že v originále by to mělo aspoň trošku autentičnosti. Sakra hlavně mi někdo vysvětlete jak se do tohohle dostal Samuel L. Jackson??

Loupež po italsku (2003)

Tohle je prostě parádní akční podívaná. Přijde mi, že jsem se ani chvilku nenudil a pěkně mě to vtáhlo. Akorát mě dycky mrzelo, že s těma mini nevjeli do baráku :)

Transformers 3 (2011)

Tohle už je přehánění.. efekty, grafika všechno pěkný, ale proč je to sakra tak dlouhý?? V některých případech jsem měl pocit, že tam je tolik grafickejch detailů, že jsem vůbec nepostřehl kdo je v zápase autobotů a deceptikonů autobot nebo deceptikon.. to většinou vyšlo až z toho co zůstalo ležet. Stejně jsem se nejvíc těšil na Paramore a oni je narvaly až do titulků :(

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jak už tu někdo řekl naprosto bezkonkurenčně nejlepší komedie za posledních několik let. Takhle jsem se já a celý kino hodně dlouho nezasmál a jsem sakra rád, že jsou zpátky starý dobrý prcičky a žánr komedií, i když pochybuji, že to nějaká další komedie trumfne.

Drive (2011)

Nic moc dialogy ale za to akce. Naprosto mě dostávaly ty rozmluvy kde se něco řeklo a pak několik sekund ticho a jedno slovo. Já se u toho vážně nenudil a docela jsem se divil, že ten čas utíká až sakra moc rychle. Prostě parádní jízda od začátku až do konce. Ten mini příběh se závoďákem byl dobrej a dokázal zmást diváka čím se dál bude film ubírat a pro mě konečně film u kterého se nedalo tak moc předvídat.

Věc: Počátek (2011)

Jelikož jsem neviděl původní The Thing nemůžu porovnávat. Technický zpracování myslím paráda akorát se prostě většina věcí dala předvídat hodně dopředu což byla opět škoda, jako tomu je i u jiných novodobých filmů. Atmosféra se mi ale zdála stejně slušná a jelikož jsem strašpytel tak po 3/4 filmu jít ven věšet prádlo se mi vážně nechtělo :D Holt mi teď zbývá se ještě mrknout na "pokračování" a jsem na to moc zvědavej.

Tintinova dobrodružství (2011)

Nějak jsem od toho prostě čekal víc. Grafika je vynikající ale příběh už je na tom o moc hůř. Sem tam se pár světlých/vtipných pasáží našlo, holt škoda, že tam toho prostě nebylo víc. Spíš bych řekl, že se tenhle animák hodí fakt pro mladší obecenstvo, kterým takový škobrtnutí opravdu vadit nebudou.

Drive Angry (2011)

K tomu se hodí jediný slovo. Seriously?

Ocelová pěst (2011)

Tak i když bylo celkem od začátku jasný co se bude dít tak i přes to mě ten konec chytnul a to hodně. Jak z kombinace akce tak hudby a nějaký ty emoce. Prostě se mi to líbilo, i když by jinej mohl říct, že to bylo klišé.