Městečko South Park (1997) (seriál)

To prostě nemá chybu. Některý díly jsou slabší ale to se tomu nedá vytknout stejně jako Simpsnům. Tyhle 2 jsou a vždycky budou kultovní. Nemám jinou možnost.

Útěk ze Sibiře (2010)

Opravdu zajímavý kousek, ale natahovat to na 2 hodiny a 15 minut mi přišlo docela zbytečné. Po velmi slušném začátku na sibiři přišla ta horší část s pouští, kde se prakticky 3/4 hodiny nic zajímavějšího nedělo. Každopádně mám rád filmy podle skutečných událostí, zvlášť když jde o skoro válečný film. Hudba k tomu parádně sedí.

Lidská stonožka (2009)

Tak už vím proč jsem upustil od horrorů.. Jak někdo může takovou prasárnu vymyslet a natočit fakt nechápu..

Charlieho andílci (2000)

Strašně přeplácaný, bohudík za ty holky v hlavních rolích. Dívat se na to ale dá, občas sranda ale spíš smích z těch nadpřirozených pohybů a efektů

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Takový podívání s přemýšlením někdy zabaví a bylo to zajímavý, docela jsem zíral na to jak si poradili s úmrtím Heatha Ledgera v půlce filmu. Zaskakující herci dobrý výběr.

Nestyda (2008)

Nějak my ušel smysl tohoto filmu nebo žádný nemá? Tu hvězdičku nevím za co, několikrát jsme se podíval na čas, kdy to už konečně skončí. Opravdu nevím to byla snad jen přehlídka herců. Aspoň ta korytnačka to zachránila.

Underworld: Probuzení (2012)

Moc jsem se těšil i když bylo celkem jasný jak tohle dopadne, když to bylo ve 3D. Hodně akce, především v závěru filmu tomu dodalo aspoň šťávu oproti docela pomalému rozjezdu a zvláště bych vyhoup přidání více krvavých a drastičtějších efektů. Jediný co se nikdy nebude dát vytknout je Kate, té ta role prostě padne. Na druhou stranu mi přišlo, že druhá hlavní upírka je prachsprostá vykrádačka Samary z The Ring. Navíc 3D verze mi příjde, že nenabízí tolik 3D efektů jako ostatní 3D filmy a opět musím říct, že 3D je zabiják filmů. Stejně si to najde cestu a ze sérií Underworld se rozloučit nehodlám ;)

Jak vycvičit draka (2010)

Já prostě bezzubku žeru :) Strašně se mi to líbí a nikdo mi to nevymluví, jeden z nejlepších animáků co jsem viděl.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pro mě lepší než první díl. Kamera, především, když skupinka utíká lesem byla uchvacující. Dějová linie stejná jako v prvním díle se stejnými fintami a vysvětlováním. Konec naprosto geniální :D. Film v kině byl pěknej zážitek a musím říct, že takhle jsem se nenasmál ani u některých komedií a skloubení komediálních scének a akčního filmu mi moc chybí. Sice to není jako Smrtonosná past a zbraň ale funkci to plní výborně. Jen tak dále, jsem zvědav jestli se Downey s Lawem objeví na plátně ještě v dalším pokračování. Za mě doufám, že ano.

Pařba v Bangkoku (2011)

No naprosto stejné jako první díl s tím rozdílem, že tady je mnohem méně vtipných scének. Je to škoda ale dá se to.