• Romantický

2:37 (2006)

Problém s močovou trubicí bych řešil chirurgicky a rozdílné délky končetin korekční osteotomií, toť má soukromá poznámka. Jinak vcelku průměrné psycho-drama nepřinášející nic nového ani zajímavého.

49il (2011) (seriál)

Eh, já to vzdávám ve čtvré části. Upřímně od samého počátku mám hodně negativní pocit z většiny herců i dialogů, všechno působí tak příšerně toporně a uměle, včetně vizáže hlavní hrdinky, té růžově duchovité. Sem tam se sice objeví zajímavý moment, ale jsou to spíše světlé výjimky.

5 centimetrů za sekundu (2007)

Opravdu něžný a na srdci hladící romantický příběh, dechberoucí animace jež vás naprosto ohromí, hezká hudba. Viděno 2x. 85%

Оseam (2003)

Malinko slabší zpracováním, ale jinak příjemný, poetický a vcelku smutný příběh na téma sirotků a hledání maminky.

不再讓你孤單 (2011)

Na úvod až trochu moc náhodiček ohledně setkávání hlavních hrdinů, celkově nepříliš zábavné a vlastně po celou dobu sledování jsem měl pocit jisté prázdnoty včetně velké části dialogů, míra hysterie občas rovněž přesahovala přijatelnou úroveň. V druhé půlce mi na mysl přišla i inspirace excelentním korejským snímkem Nae meori sogui jiugae, ovšem jeho kvalit tohle rozporuplné romantické drama vážně nedosahuje, včetně nepovedeného závěru. 55%