Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Romantický

Recenze (685)

plakát

Hymn: Sarah Brightman In Concert (2018) (koncert) 

Upřímně ač ta první část je hezky udělaná, tak postrádá koncertní atmosféru. Druhá půle už je o dost lepší ačkoli ani ta není úplně dokonalá a hlavně se nedá srovnávat s živým zážitkem z koncertu v Praze v r. 2019, Sára by svým hlasem tu halu skoro zbořila :-)

plakát

Chuno (2010) (seriál) 

Vzdávám to po třech dílech. Herecké výkony až na výjimky dost bídné, tragická moderní hudba při soubojích, slabý příběh, hromada vycpávek, zoufalý pokus o humor a celkově poněkud lacině působící provedení.

plakát

Hodinářův učeň (2019) 

Že jó? No jó? To je ňáká blbost!  Eh, stupidnější dialogy už by se vymyslet nedaly? Opravdu zoufale slabý příběh, celé je to víceméně o 7 hercích, tradičně připitomělé, o pohádkovosti se vážně mluvit nedá.

plakát

Aokute itakute moroi (2020) 

Promarněná šance řekl bych. Nápad vůbec není špatný, ale provedení a mnohé herecké výkony včetně kamery pokulhávají, od samého počátku mne film neoslovil a ač jsem vydržel až do samého závěru (Sugisaki Hana mám rád), tak na mém dojmu se nic nezměnilo, běžný sledovatelný průměr. Nevím proč, ale Asie pod hlavičkou Netflix mne obvykle celkem mine.

plakát

Misseu waipeu (2015) 

Začátek poněkud až moc praštěný a komediální, střed už se sledovat dal a závěr o něco lepší když se naše milá dáma trochu probrala, ovšem nutno konstatovat, že nic originálního a vše dosti průhledné a očekávatelné.

plakát

Městečko na pobřeží (2021) (seriál) 

Vzdal jsem to v půlce i přesto že zde účinkuje "lištička" Shin Min-a. Své půvaby seriál rozhodně má, ale není to můj šálek kávy, na můj vkus až příliš šaškoidní, ukřičené a upištěné, značná část postav mi lezla celkem na nervy, obsah mne plně neoslovil (jak píše Zíza, ty zápletky a vycpávky děje působí občas dost lacině) a i přes pár sympatických postav a nějaká ta pozitiva okolo jsem se slabšího dojmu zbavit nedokázal od samého začátku.

plakát

Daejanggeum (2003) (seriál) 

Bez mučení přiznávám, že jsem skončil po 10. dílech ač to vůbec není špatný seriál. Nicméně i tak jsem zkrátka nedokázal najít dostatečnou motivaci odkoukat dalších 44 dílů, zejména porovnám-li s Dong Yi kde jsem byl děním, hereckými výkony, hudbou a všemi detaily mnohem více okouzlen a vtažen do dění. Tenhle beze sporu kvalitní kousek má však laťku nastavenou o level níže a částečně i pro nižší obrazovou kvalitu a časovou tíseň končím předčasně.

plakát

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film) 

Méně důrazu na kostýmy, přírodu a exteriéry, více důrazu na smysluplné dialogy, kvalitní herce, pohádkového ducha, hudbu a pochopitelně, nepřehánět to s praštěným humorem, tohle je totiž pouhá typická česká komedie v pohádkovém hávu.

plakát

Umi no ue šinrjódžo (2013) (seriál) 

Vzdal jsem to po 3 dílech upřímně. Ono to rozhodně není špatné, své kouzlo seriál nabízí, zejména svérázná Mako má něco do sebe :-) Nicméně přesto vše mne seriál nedokázal dostatečně upoutat a namotivovat k dalším dílům, zkrátka ve všech směrech spadá do úrovně "není to špatné, ale nic extra" kdy zkrátka něco postrádám abych pokračoval dále. Nicméně tohle je u mne vcelku typický problém u většiny japonských seriálů.