Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Romantický

plakát

Městečko na pobřeží (2021) (seriál)

Vzdal jsem to v půlce i přesto že zde účinkuje "lištička" Shin Min-a. Své půvaby seriál rozhodně má, ale není to můj šálek kávy, na můj vkus až příliš šaškoidní, ukřičené a upištěné, značná část postav mi lezla celkem na nervy, obsah mne plně neoslovil (jak píše Zíza, ty zápletky a vycpávky děje působí občas dost lacině) a i přes pár sympatických postav a nějaká ta pozitiva okolo jsem se slabšího dojmu zbavit nedokázal od samého začátku.

Daejanggeum (2003) (seriál)

Bez mučení přiznávám, že jsem skončil po 10. dílech ač to vůbec není špatný seriál. Nicméně i tak jsem zkrátka nedokázal najít dostatečnou motivaci odkoukat dalších 44 dílů, zejména porovnám-li s Dong Yi kde jsem byl děním, hereckými výkony, hudbou a všemi detaily mnohem více okouzlen a vtažen do dění. Tenhle beze sporu kvalitní kousek má však laťku nastavenou o level níže a částečně i pro nižší obrazovou kvalitu a časovou tíseň končím předčasně.

plakát

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Méně důrazu na kostýmy, přírodu a exteriéry, více důrazu na smysluplné dialogy, kvalitní herce, pohádkového ducha, hudbu a pochopitelně, nepřehánět to s praštěným humorem, tohle je totiž pouhá typická česká komedie v pohádkovém hávu.

plakát

Umi no ue šinrjódžo (2013) (seriál)

Vzdal jsem to po 3 dílech upřímně. Ono to rozhodně není špatné, své kouzlo seriál nabízí, zejména svérázná Mako má něco do sebe :-) Nicméně přesto vše mne seriál nedokázal dostatečně upoutat a namotivovat k dalším dílům, zkrátka ve všech směrech spadá do úrovně "není to špatné, ale nic extra" kdy zkrátka něco postrádám abych pokračoval dále. Nicméně tohle je u mne vcelku typický problém u většiny japonských seriálů.

plakát

Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)

Ač mne to z počátku svým pojetím velmi chytlo, nakonec jsem skončil po 8. dílech. Jeong Woo-seong je výtečný herec, jeho andílek taky nebyl nejhorší, ovšem zbytek už příliš nezaujal, zejména hlavní slečna i jeji bývalý za mnoho nestáli. Ale především postupně obsah začal být méně a méně zajímavý, nudnějších vsuvek vedlejších postav přibývalo a motivace k pokračování ve sledování zamrzla.

Samchongsa (2014) (seriál)

Sledovat se to dá, ovšem i tak končím po 4. části. Začátek považuji za hodně divoký až praštěný, postupně si to ale trochu sedlo a nabralo na vážnosti. Nicméně pocit jisté lacinosti provedení a nereálnosti ze mne vyprchat nedokázal, mnohé postavy mi herecky nesedly, humor často rovněž ne a mnohdy moderní hudba mi již vadila až moc. Zároveň postrádám takovou tu opravdu obrovskou vážnost v přístupu k vysoce postaveným jedincům, ta by měla být u historických seriálů standardem.

49il (2011) (seriál)

Eh, já to vzdávám ve čtvré části. Upřímně od samého počátku mám hodně negativní pocit z většiny herců i dialogů, všechno působí tak příšerně toporně a uměle, včetně vizáže hlavní hrdinky, té růžově duchovité. Sem tam se sice objeví zajímavý moment, ale jsou to spíše světlé výjimky.

Jino to Mari (2019)

Dokáži si představit zajímavější snímky na téma chudoby a zoufalosti...

plakát

Sumaho o otošita dake nano ni (2018)

Celkem slušná ukázka nebezpečí jež číhá na sociálních sítích v kombinaci s lidskou důvěřivostí, neznalostí a neopatrností. Ovšem pokud jde o zpracování filmu samotného, jedná se bohužel jen o běžný průměr, ani propadák ani nic co by vysloveně zaujalo.

Ovládací panel