Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Jedna hvězda za to, že to je barevný. A to není zas tak moc! Tenhle film dávali onehdá během letu a byla (a pořád je) to tak nudná blbost, že sem radši koukal na ten program o aktuální poloze letadla

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Jedná se o dokument z volby MISS pravděpodobně severozápadního armádního svazu maršála Vorošilova. Děvčata jsou postupně eliminována německými porotci, kteří zodpovědně začínají vyřazovat od těch méně pohledných. Do finále se nám probojovaly dvě modelíny, které přes svoje bujné tvary milují nejvíce Sovětský Svaz. Vítězka pravděpodobně zaujala porotu svou kreací v jezeře a dožije se poprávu skoro až titulků. Příjemná podívaná, která ani neurazí ani příliš nezaujme

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Poctivá mizérie. Jedna hvězda je za cestování v tom chrononěco přístroji. Alenka prováděla akrobacii ala Luke Skywalker! Scénář slabej, triky hrozný, postavy komplet hnusný ksichty, co diváka budou ještě dlouho strašit po nocích. Nezpochybnitelným kladem je to, že johny depp si tu není podobnej. Vidět to Carroll na premiéře, asi by to kino vystřílel

Alibi na vodě (1965)

Címlich gut. Nesnesitelný kriminalisti si doma grilujou kuře a pálí pomfrity. No prostě život takovej, jakej byl v ČSSR dřivávějc. Toho Karla bych ještě kous, páč má u mě voko z dětství za desku s pejskem a kočičkou. Ale Beka bych za jeho bodrýho vyšetřovatele nakopal. Do grilu

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Příběh o tom, jak si blbka založila účet na Fuckbooku a jak si ji vzal čert do pekla. Bohužel i s dětma, ze kterejch by ale asi vyrostlo to samý, co mamá. Poučení č. 1. když vraždíš pizdu, vynech děti Poučení č. 2. Každý v usa má právo odmítnout detektor lži

Apocalypto (2006)

Dokumentární film o přípravě guatemalského cross-country běžeckého týmu na letní olympiádu. Od náboru sportovců, přes konflikty s bafuňáři, ve filmu uvidíme třeba ještě vyřazování sportovců na centrální pyramidě a mnoho dalších scén ze zákulisí. Zajímavostí je, že původně to chtěl Mel natočit o židech, ale produkce mu to vymluvila

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál) odpad!

Prní Arabelu jsem jako špunt hltal. Tady je asi pětkrát víc figur a celé to ve finále působí jako hrozná slátanina. Dementní strýček Pompo, debilní ostrov, kde rostou nějaký jablka, debilní honzík a s uplně jinou mařenou. Hnusný obři, nějakej hračkář. Fuj. Kde je Mistrr Pimperra a muž slinící si prrst?

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Teď jsem se podruhé (pro jistotu) dodíval a zvyšuji z odpadu na jednu hvězdičku, ale jenom za nasazení realizačního týmu. Jinak je snímek na úrovni, které jsme dosahovali již při natáčení "filmů" se spolužáky na gymnáziu. Otřesný střih, otřesné herecké výkony, žádná režie, otřesné masky a efekty. Ani k zasmání to není...

Básník smutných tónů (2015)

Film se mi líbil, to jo. Akorát mi vadí, jak scénárista vyrobí čupr milou až politováníhodnou postavu z talentovanýho kripla, kterej všechny a všechno poslal do hajzlu kvůli héru.